www.sudzibas.lv Top Shop Maldināšana un neorganizētība

Top Shop - Maldināšana un neorganizētība

Šis uzņēmums ir vistīrākais naudas izspiešanas kantoris! Tad, kad jāreklamē CIK LIELAS viņiem atlaides CIK DAUDZ ietaupāt, CIK LABAS lietas - tad viņi ir pirmie visur, un tās reklāmas bezmazvai rīklē bāž. Bet kad runa iet par APKALPOŠANU, par darba organizētību tad gan viņiem ir simt un viena atruna, ka vot viņiem tur tas nav un tas neparādās un cik daudz pasūtījumu utml.Lieta tāda, ka tu pasūti internetā kādas preces, tev pēc nedēļas pazvana un pasaka "aij ziniet, tas un tas un tas un tas un tas nav, ir tikai šis (tas pats maksā kapeikas). Un vēl priecīgā tonī paziņo - vai ņemsiet?" Nē neņemsim, jo pasta izdevumi ir vismaz 4 x dārgāki nekā pati preci, tādēļ jau arī tiek pasūtīts vairāk, lai būtu jēga ņemt ar tā jau superdārgajiem pasta izdevumiem (kur nu vēl kurjeriem). Ja vēl tas nesabojā priekštatu par to cik operatīvi un precīzi viņi NORĀDA INTERNETĀ INFORMĀCIJU PAR PRECES PIEEJAMĪBU, tad vēl uzdrošinās vismaz 2,5 nedēļu vecam pasūtījumam arī pateikt "ziniet, arī šīs preces nav vairs pieejams". Tad man ir jautājums - VAI NEVAJADZĒTU VISPIRMS TIK SKAIDRĪBĀ CIK TAD JUMS TO MANTU IR NOLIKTAVĀ UN TIKAI TAD VISAI PASAULEI (INTERNETĀ) KLADZINĀT KĀDAS MANTAS UN KĀAAAADAS ATLAIDES!!!! Tā ir klaja ņirgāšanās par mūsu iztērēto laiku + vēl liela vilšanās, ka kāroto noteikti nedabūsi!! NEKAD neko vairs nesūtīšu no TOP SHOP un citiem arī ieteikšu to NEDARĪT!

J jaunnais 07.04.2015

es no 'sjienes gan neko nes'utu, lab'ak izv'elos tadjau internetveikalu