Top Shop - Krāpšana

Labdien. Manai mātei nesen no šīs kompānijas pārstāvis vārdā rolands pārdeva brīnumainu tvaika iekārtu, kas esot kvalitatīvākā uzkopšanas ierīce kāda jebkad ir bijusi. Nu es nezinu, kas viņiem ir bijis pirms tam, ja šī esot kvalitatīvākā, bet māte raud, ka paņēmusi līzingā kautkādu grabažu, ko pat ieslēgt knapi varot, vēl pie tam uz procentiem par ko operators neesot brīdinājis un vispār nekam nederot. Protams, mārketings ir un paliek mārketings, bet kautkādai saprāta robežai ir jābūt pret gados vecākiem cilvēkiem kas varbūt nepiedomā līdzi - jo es uzskatu ka prasīt 200eu par ierīci kura sūc kā maksimā nopirkts bērnu putekļsūcējs nav normāli un ka tā ir klaja klientu maldināšana. Mana māte pie jums bija sena kliente, kas daudz pirkusi, bet varat pateikt paldies saviem cītīgajiem operatoriem, neviens no mūsu ģimenes neviens vairs ar jums nesadarbosies.

Liene.

S Studio Moderna SIA 29.05.2018

Labdien,

Pēc Jūsu iesniegtās sūdzības nav iespējams spriest par notikušo pēc būtības.
Lūdzam klientu, personīgi vērsties pie mūsu klientu apkalpošanas daļas operatoriem, zvanot uz tālruni 67807675, situācijas izvērtēšanai.
Atgādinam, ka veicot distances pirkumu, klientam ir 14 dienas atteikuma tiesību realizēšanas periods, kura laikā var vienpusēji atkāpties no pirkuma.

Ar cieņu, Studio Moderna

M Marek42 30.05.2018

Sis bledis zvanija ari man. Pec varda atceros. Ja prece rovus steam mop 3 1 tad ta pati. Ka kautko tadu pardot var? Autorei ludzu sazinaties ar mani. Skaidrs ka firma neko nedaris, varbut jaiet uz beztabu par sito kadru.

M Marek.izoj 29.05.2018

Piekriitu autorei! Šitas pats mērkaķis man liekas man tiesi to pasu pārdeva. Saucas steam mop 3in1. Ir tas? Ja ja tad vinam mācību vajag par klientu krāpšanu! Izskatas ka daudzus smaucis..

Kolta 29.05.2018

Jebkura gadījuma maksāt 200eur par kaut kādu slotu ir neaptverami stulbi.
Tas ir tāpat kā krūšu palielinamais krēms vai tievēšanas tējas.

M Marekixo 29.05.2018

Man skiet ka sis apkraapa arī mani. Esmu samera parliecinats ka rolands. Solija labu? Atsutija meslu. Saucas rovus 3 1 steam mop. Vai ta prece ari jums tika sutita? Bledis

M Marek42 30.05.2018