www.sudzibas.lv Top Shop slikts serviss

Top-shop / Delimano SIA STUDIO MODERNA - slikts serviss

Pasūtīju topshop mājaslapā ūdens sildīšanas krānu delimano nu kad tas ir salūzis man atsaka garantijas remontu jo neesmu saglabājusi pavadzīmi kura nepieciešma garantijas remontam, taču e-pastā ir apstiprinājums, ka par krānu esmu samaksājusi, bet zvanot viņiem uz klientu servisu viņi atsakās labot, jo nav pavadzīmes un paši viņi arhīvā nejiešot un nemeklēšot manu pavadzīmes nummuru, jo tas neesot viņu pienākums. Vai tiešam ir tik grūti panākt pircējam pretī no jūsu puses? Saprotu ka e-pastā apstiprinātais pirkums nav pavadzīme, bet vai tiešam ar to nepietiek. Esmu ļoti vīlusies šīs kompānijas darbā.

S Studio Moderna SIA 13.09.2017

Labdien,
Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, pircējs preci maiņai vai atgriešanai var pieteikt tikai ar derīgu pirkumu apliecinošu dokumentu - čeku vai apmaksas kvīti.

Ministru kabineta 2006. gada 1. augusta noteikumu Nr. 631 „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” (turpmāk – Noteikumi) 6. punkts nosaka:
„Patērētājs prasījuma pieteikumā formulē ražotājam, pārdevējam vai pakalpojumu sniedzējam izvirzīto prasību. Prasījuma pieteikumu sagatavo divos eksemplāros. Prasījuma pieteikumam pievieno darījumu apliecinoša dokumenta kopiju. Ja sniegtā pakalpojuma rezultāts ir nematerializēts, tad patērētājs, iesniedzot pakalpojumu sniedzējam prasījuma pieteikumu, pievieno dokumentus (ja tādi ir) vai dokumentu kopijas, uz ko viņš atsaucas kā uz savas prasības pamatojumu.”
Esam gatavi izskatīt prasījuma pieteikumu, ja tas tiks iesniegts atbilstoši iepriekš aprakstītajam. Bez pirkuma apliecinājuma dokumenta mēs nevaram noteikt pirkuma izcelsmi.

alergologs 13.09.2017

Loģiski, ka viņi nemeklēs, jo visi čeki ir jāsaglabā Jums pašam. Epasts vispār nekā ar čeku nav saistīts, kur tik tālu var aizdomāties. Ja man saplīst zābaks un esmu izmetis čeku, skaidrs, ka neviens neies tīt kases lentes un meklēt čeku, kas pēc likuma un loģikas jāsaglabā pašam.