www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

Veikals Tops Ozolnieki - Slikts serviss

Pēc produktu iegādes veikalā "Tops" Ozolniekos esmu vīlusies un ne pirmo reizi. Pie konditorejas vitrīnas neprofesionālas pārdevējas. Strādā divatā un bieži tāpat nevar tikt galā, pat ja maz cilvēku. Nezin produkciju, ne arī cenas. Dažreiz aizmirst, ka vispār jāapkalpo. Sajūta, ka neviens līdz galam nav iemācījis kā strādāt.
Par produktiem vispār nerunājot.. Bulciņas jā, tās garšīgās, bet ēdiens, ko var pasūtīt uz vietas visos gadījumos, kuros pirku bija pagatavots briesmīgi. Kebabi auksti, hotdogi neizcepti un gandrīz nekā iekšā, un burbulvafele ar saldējumu - auksta, nostāvējusi vafele un saldējumam pāri lētā karamelu mērce) .. Un tie ir tikai trīs piemēri!
Nezinu pat kur un kā sūdzēties, lai kāds kaut ko maina, bet vajadzēja ar šo dalīties.

C

P pilnibapiekritu 24.09.2019

Pilniba piekritu beidzot kads pasaka ka ir

E Existenceispain 24.09.2019

Piekrītu, par tādām cenām sagaidītu kaut ko kvalitatīvu, bet tā vēl nav gadījies. Apkalpošana drausmīga, sajūta ka tu tai pārdevējai esi kaut ko parādā. Vajadzētu kaut kādas kasieru apmācības vai kaut ko.

D Dace Koltova 24.09.2019

Varbūt paši pastrādājiet redzēs kā Jums ies .Riebj lasīt šos murgus tiešām cilvēkiem nav dzīvè ko darīt kā tikai rakstīt sūdzības! Kad aizvērs veikalu tad redzēsim par ko sudzēsieties.Rit daudz citu nodarbošanos neka sedet sudzību lapā ar savu nepatiku !

C chikenbirb 27.09.2019

Sāksim ar to, ka pati esiet šajā lapā un lasiet sūdzības..Interesanti, kā šeit nokluvāt? Speciāli noveltīju 5min uzrakstīt šo sūdzību, lai jums būtu, ko palasīt.
Nebūtu nemaz vispār rakstījusi, ja pati nebūtu strādājusi Rimi un Maximā. Zinu, kā ir būt pārdevējai gan kasē, gan aiz letes.
Gribu zināt vai pati esiet vispār bijusi tieši ŠAJĀ veikalā?
Paldies!

Life_is_life 25.09.2019

Nosuti Top veikalam so sudzibu uz Facebook, ps cerams algas tur godigas. Ps citos Top veikalos bulcinjas dazadakas :/