www.sudzibas.lv TOP Partika Maiņas vecākās attieksme

Veikals Tops - Maiņas vecākās attieksme

Pārdod pilnīgi sapuvušus tomātus pa 1.09Ls. Cenas pie margarīniem saliktas, bet neviena neatbilst īstajam margarīnam, nesakrīt kodi. Maiņas vecākā -Jogita uz uzdoto jautājumu par cenu, pasmējās un aizgāja neatbildējusi.

J Jogita 10.04.2011

Sapuvušie tomāti speciāli domāti priekš pensionāriem, kuriem nav zobu.Cena arī tīri pievilcīga.

A Andris 30.05.2011

Man jautajums vai TOP veikala darbinieki " Apsardze " ir tiesīga man pārbaudīt kabatas un vai es varu atteikties... Kaut gan es neko nebiju zadzis. es uzskatu ka tā ir cilvēku apmetošana... Gribetu dzirdēt kāda jurista viedokli.

T ToAndris 30.05.2011

Vispirms paaicini Valsts Policiju, tad arī uzrādi kabatu saturu, ja pa šo laiku apsardznieki vēl nav paspējuši tev atsist nieres vai ielauzt ribas.

A Andris 30.05.2011

Tu zini viņi samulasa pie tās frāzes kad es ierunājos par policiju

A Andris 30.05.2011

Es meģināsu dabūt video un ta jau redzēs

A Aida Tomašauska 26.09.2014

Veikala vadītājai un krāvējam ieteicams iegādāties brilles!!!