www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss, slikta apkalpošana,

VEIKALS "TOP" - Slikts serviss, slikta apkalpošana,

Sveicināti!

Šodien plkstn: 11:00, 8. Oktobrī 2019.gada.
Veikalā "top" ap to laiku strādājošā pārdevēja, jauna meitene, tumšiem mātītes, slaida, krievu tautības, nesen pabeigusi skolu,sistemātiski izturas pret cilvēkiem nelaipni, augstprātīgi,. Šāda izturēšanās atgrūž klientus. Sēž pie kases un knibina nagus un vēl rupji pasaka klientam lai padot preci tuvāk.nekadas cieņas pret klientu! Šausmas.noskanojumu sabojāja visai dienai!
Un tā nav pirmā reize ka šī jaunā meitene tā izturas. Patīk flirtēt ar puišiem darba laikā un pret sievietēm kuras runā latviešu valodā kontaktējas ar riebumu.
Pie kases kad klients pienāk 1.viņa ne sasveicinās, 2.nepaskaidro klientam ka lenta nestrādā un kur novietot preci.
Un tā ir katru reizi ka tiekam pie šī jaunās pārdevējas.

08.10.2019

Papildināts Sanita lee 09.10.2019

Mana māte iepirkās ar brāli šajā veikalā. Un atvainojiet kļūdiņu viņa pieļāva raktot"ar tumšiem matiem".
Špogos ir 1 veikals.

Un šādu necieņu mēs necietīsim.

O Otis 08.10.2019

''''Patīk flirtēt ar puišiem darba laikā'''' - atslēgas vārdi sūdzībai.
Kaķiem barību nopirki ?

S Sanita lee 09.10.2019

Mana mamma nopirka kaķu barību kā tu uz minēji gudriniek?! Bezkauņa. Ja nav ko rakstīt labāk vispār neraksti. Viņa izteica sūdzību. Ja nepatīk kautkas ej tālāk... Savu viedokli nevienam nav aizliegts izteikt portālā sūdzības. Lv.

O Otis 11.10.2019

''Savu viedokli nevienam nav aizliegts izteikt portālā sūdzības. Lv.''' Tad ir vai nav aizliegts izteikties? (hihihi)

H Helsu 08.10.2019

Vienmer ir iespeja izveleties citu partikas veikalu , ja sis Jus neapmierina . Tas bus labakais veids , ka izteikt savu neapmierinatibu . Bet tas, ka kasieris spej jums ietekmet visu dienu gan ir loti skumigi, nevajag but tik vajam un viegli ietekmejamam , lai veicas atrast speju priecaties par to kas dzive jums ir dots un mazak pieversties negativam lietam .

S Sanita lee 09.10.2019

Paldies par ieteikumu! Mēs labprāt iepirktos citā veikalā ja būtu kāds tuvāk un izdevīgāks.bet brīžiem aizkaitina tāda izturēšanās pārdevēja. Visu saprotam noskaņojums arī ne visiem katru dienu ir labs, bet tāpēc jau nav jaizgāž uz klienta to...

C critical thinker 08.10.2019

jā, ar tumšiem mātītes nevajag saieties

S Sanita lee 09.10.2019

Atvaino, Mamma pielaida kļūdu rakstā... Tagad pasaules gals? Pareizrakstītāj...

M MARINKA 09.10.2019

Labvakar!1.uz kases stăv zimīte uzrakstīta ka kases lenta nestrāda pircējs var pats saprast ka preci jāliek pašiem tuvák kasierei.un kasiere nav krievu tautības.ja kādam nav garastãvokļa no pircèja puses,tad nevajag vaini likt uz kasieri.Varētu būt ka tam pircêjam ir personīga nepatikśana pret šo kasieri.

S Sanita lee 10.10.2019

Labvakar! 2.1 kasiere bija pie kases kur uz lentas bija uzlikta zīmīte. Neviena cita klāt nebija... Stāv mēma... Mamma prasa kur preci likt kas apkalpos...cilveks klusē nesaprot latviešu valodu...ka reaģēt.. Labi ka atnāca pēc 10 min otrā pārdevēja kura vija ļoti gudra un saprotoša palīdzēja gan ar rekvizītiem gan ar to kas apkalpos...?‍♀️

D Dace Koltova 10.10.2019

Žèl gan ,ka cilvēki nespèj pieņemt viens otru kāda starpība vai pàrdevèja ir Latviete vai citas tautības .Ja Jūs būtu citas tautības un ar Jums runàtu valodā kuru nesaprotat tad ka Jūs reaģétu? Es ja godīgi nesaprotu Latviešu karu ar Krievijas tautības cilvèkiem ,viņi ir tādi paši cilvēki kā mès .Un kasierèm ja godīgi nemaz tik viegls darbs nav ,ja vēl jauzklausa pircèju negācijas.

S Sanita lee 11.10.2019

1.pret krievu tautības cilvēkiem problemu nav. Te ir runa par 1 personu, kura neuzskata par vajadzīgu paskaidrot neko...un ne sveicinās jo laikam nezin gan to valodu kuumru šaja darbā vajadzētu zināt gan latviešu gan krievu.

A Annija Mieze 05.03.2020

TOP Tukuma APLIS.. Kāpēc gaļa Rakveres suīgā ar pievienotām marinādēm un alergēniem tiek ņemta arā no iefasējuma un tirgota kā parasta kakla karbonāde.. Jūs kādu noindēt taisaties .. briest tiesu darbi.. jo arī citas gaļas substances tirgo kā gaļu..