www.sudzibas.lv TOP Partika Cenu maldināšana

Veikals Top! - Cenu maldināšana

Cenas vitrīnās atšķiras no tām ko iesit kasē un kas jāmaksā. It īpaši tas attiecas uz akcijas precēm.
Tāpat par maisiņiem - bieži vien mazais maisiņš tiek iesists kasē kā lielais...
Kasieri atrunājas ar darbinieku trūkumu.
Lūdzu pārbaudiet čekus neatejot no kases!

Dainis 13.03.2018

Nepietika Vanagam?

M Merilin 13.03.2018

Pietiktu... ja tādu būtu pircis, bet ne par to stāsts

Z zita2 13.03.2018

Piekrītu. Pirku pastēti, kam bija norādītas 2 cenas pie plaukta (viena ar akciju). Pārbaudīju pat svītru kodus. Rakstīts- atlaide, kamēr prece ir veikalā. Bet protams pie kases iesita pilno cenu.

J Jānis Gaudiešus 01.04.2018
Slikts serviss

Augli visos stendos stav beigti katru dienu. Informejot veikala darbiniekus par to, viniem izskatas ka viss ir vienaldzigi par to, jo lietas laba neko tapat nedara.

M MonaLipo 01.06.2018

Veikals "Top" Valdlaučos. Runājot par norādīto cenu neatbilstību tam, ko izsit kasē... Trešo reizi, kopš dzīvoju Valdlaučos, iegrābjos "akcijas" precē. Pēdējo reizi iepirkos tur šodien, kur pirku saldējumu uz akciju. Salīdzināju visu, skatījos 2x un tad pirku, bet nē, pērdevējs izsit pilno cenu. Kad saku, ka tur stāv akcijas cena, viņš atbild :"nē...nevar būt". Esmu uz ****** par šādu, liekas apzinātu, cilvēku maldināšanu.

Katrai akcijai ir sākuma un beigu datums, kurš, starp citu norādīts uz cenu zīmes. Protams, ka tas ka vecās akciju cenas palikušas pie precēm ir darbinieku nolaidība, taču vai tad pašam nav acu pierē? Jeb varbūt tās tev ir uz ******?