TOP vtikals - Darbinieki

Labdien! Gribu sūdzeties par darbiniekiem TOP veikala! Tik nekompetentus, un rupjus darbiniekus sen neesmu satikusi... Mani vienkarši (apbrinoja) administratore LĪGA,kura tik neprofesionali sniedz konsultacijas klientiem un nevižīgi izturas pret preci ko kramē plauktos. Ka arī kasierem šis un tas nav zināms un viņas nevar profesionalaja līmeni apkalpot klientus un sniegt nepieciešamo palidzību.... Jautājums vadībai,ka var tādus darbiniekus turet darba un izmaksat viņam algas? Uzskatu ka šo veikala personālu ir jamaina pēc iespējas atrāk,jo tie nemak stradāt un apieties ar cilvēkiem. Par darbiniecem vitrina es vispār paklusēšu,it īpaši letes pārdevēja Dace apbrino ar savu stulbumu un negribēšanu stradāt. Lūdzu Jūs cienījamie liepājas iedzīvotāji pēc iespējas mazāk pirkties šajā veikalā,izradot visu ''cieņu'' personālam par kvalitatīvu apkalpošanu!