www.sudzibas.lv TOP Partika Pārdevēja 5min pirms 8:00 negrib laist pircējus veikalā

TOP Partika - Pārdevēja 5min pirms 8:00 negrib laist pircējus veikalā

Nākotnes top veikalā pārdevēja Jeļena 16. Aprīlī 19: 55 atteicās veikalā ielaist pircējus jo viņai esot jāskaita kase. Cilvēks uzstāja ka ir tikai bez piecām minūtēm 8 tad tikai ielaida. Pārdevēja Jeļena laikam nezin ka kase ir jāskaita tikai pēc 20: 00

17.04.2019

Kolta 17.04.2019

Jus 5 min laikā paspētu iepirkties?

K Klientamnavtaisnība 17.04.2019

Kasi var skaitīt kaut vai visu dienu, runa ir par to, vai pa 5 min paspēsiet? Jo ielaist jau var, bet tas nenozīmē, ka jūs varat tagad līdz 21iem iepirkties, nav jau līdz pēdējam klientam.

B BK 17.04.2019

Uz veikalu ir jāiet laicīgi, nevis pēdējā brīdī. Pareizi darīja, ka nelaida.

"Pārdevēja Jeļena laikam nezin ka kase ir jāskaita tikai pēc 20:00" - toties pircēja [slēpt]@inbox.lv laikam uzskata, ka viņa noteiks, kad un cikos pārdevējiem veikalā jāskaita kase. Tu, niecība, maz sajēdz, ko tu šeit uzrakstīji?

S [email protected] 19.04.2019

Niecība varbūt esi Tu! Bet, ja man veikalā vajag tikai maizi? Tapēc veikalam uz durvīm darba laiks ir līdz 20:00

T TavaMamma 23.04.2019

Bet kur ir problēma? "Aprīlī 19: 55 atteicās veikalā ielaist pircējus jo viņai esot jāskaita kase. Cilvēks uzstāja ka ir tikai bez piecām minūtēm 8 tad tikai ielaida" (c) ; tātad tomēr ielaida? Cilvēkus vai konkrēti tevi?Runāt par sevi trešajā personā nav baigi veselīgi.

"Niecība varbūt esi Tu!" - varbūt esmu, taču tu, kā jau minēju, noteikti esi.
"Bet, ja man veikalā vajag tikai maizi?" - tas ir iemesls doties uz veikalu 5 minūtes pirms tā slēgšanas?! Tev ko, maizes mīkstums smadzeņu vietā?
"Tapēc veikalam uz durvīm darba laiks ir līdz 20:00" - tieši tāpēc tādas niecības veikalā nelaiž 5 minūtes pirms slēgšanas. 20:00 veikalam jābūt slēgtam un bez histēriskām niecībām, kuras vēl 20 minūtes nēsājas apkārt meklējot maizes nodaļu!

L LadyMaxi 24.05.2019

tā jau piekrītu, bet saukt cilvēkus par niecībām ir nedaudz stulbi.