www.sudzibas.lv TOP Partika Kasieres attieksme pret bērnu..

TOP Partika - Kasieres attieksme pret bērnu..

Dēls pēc slidošanas vēlējās nopirkt cepumus, palaidu dēlu vienu veikalā.. Pati paliku gaidot viņu auto pie veikala.. Dēls satraukts uzreiz atgriezās pie manis.. Sabijies stāsta, ka kasiere skarbā tonī “uzburkšķējusi/uzbļāvusi viņam: ”kur groziņš!? ” “un kur vispār maska!? ” es ar dēlu regulāri iepērkamies Talsos dažādos veikalos un dažādās dus stacijās nekad nekur dēla virzienā nav bijusi “apšauboša” attieksme par to, ka viņš ir bērns? !.. Pieņemami būtu, ja būtu uzrunājusi, ka ir nepieciešams groziņš.. Un runājot par masku būtu iesākumā apvaicājusies par vecumu, ja tas tāpat viņai nav saprotams.. Un kur paliek savstarpēja pieklājīga uzruna? Vai pret 4. Klases skolēna vecuma bērnu izpaliek cilvēciska pieklājība? Vai viņš veikalā ir nevēlams un neaizsargāts, ja vecāku nav klāt? Paldies!

19.01.2021

V Vineta024 20.12.2020
bojāta prece

Š.g. 04.12. veikalā TOP Loka maģistrālē17 iegādājos "svaigu " ĶEKAVAS cāli ar derīguma termiņu 06.12.2020.Aiznesot mājās un atverot iepakojumu izrādījās , ka tas jau smird. Šī nebija pirmā reize, kad šajā veikalā nopērku bojātus produktus.

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

Joe Rogans👽 19.01.2021

Kāpēc 1.-4. klase tagad mācīsies attālināti? Jā, jo starp bērniem arī izplatās covid-19 vīruss. Ieejot veikalā ar lieliem burtiem ir rakstīts, ka jāņem groziņu, lai kontrolētu pircēju skaitu veikalā. Kasiere pareizi darīja, ka aizrādīja, kārtībai jābūt.

N Nikns Lietotājs 19.01.2021

Tad būtu vēlams šo skaitu kontrolet pie ieejas, nevis sākt riet pie kases, un no histēriska toņa būtu vēlams tomēr atturēties. Lai cik covid nervozas būtu kasieres, viņām tomer jāatceras, ka elementāru pieklājību neviens nav atcēlis un, vienreiz norejot pircēju, šīs kovidiotes riskē viņu zaudēt uz visiem laikiem.

O OOOOOOOoo 19.01.2021

Xik/groziņi vispār neviens neissbrjdiix
Xe

Pievaldi leksiku, jākli. TEV IR HIV UN GONOREJA

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Draudēšanas šovmenītim - VIENIGAIS, KURU TU VARI TE APKLUSINĀT, ESI TU PATS, bet apmelotājam - VAI TU, HISTĒRIĶI, ESI GATAVS SAVUS BRAVŪRĪGOS BĻĀVIENUS ATKĀRTOT TIESAS PRIEKŠĀ KĀ LIECINIEKS, KURAM IESTĀJAS KRIMINĀLATBILDĪBA PAR APMELOŠANU?

PIEVALDI HISTĒRIJU, COVID NERVOZAIS. TEV NEIZDOSIES NEVIENU IEIEDĒT, LAI KĀ TU MELOTU UN HISTĒRIJĀ KLIEGTU. JA PARIESI UZ DRAUDIEM - BŪSI PĀRKAPIS LIKUMU, AR VISĀM NO TA IZRIETOŠĀM SEKĀM. KAUT GAN TU JAU ESI LIKUMUPĀRKĀPIS AR APMELOŠANU UN TAVA NĀKOTNE IR ATKARĪGA NO MANA GARASTĀVOKĻA. SAPRATI?

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

COVID NERVOZAIS, PIEVALDI NAIDA RUNU UN APMELOŠANAS LĒKMI - TU PATS ZINI, KA ESI PĀRGĀJIS ROBEŽU, APMELOJOT TEV NEPAZĪSTAMUS CILVĒKUS, UN ZINI, KA ESI MELOJIS.

PAT JA TU JŪTIES APDRAUDĒTS, TAS NAV ATTAISNOJUMS HISTĒRIJAS, NAIDA UN APMELOŠANAS LĒKMĒM PRET CILVĒKIEM, KAS IR TĀ PAŠA COVID APDRAUDĒTI TIEŠI TĀPAT KĀ TU. TEV IR HISTĒRIJA UN MELIGS RAKSTURS. IESAKU PAŠAM TIKT VAĻĀ GAN NO VIENA, GAN OTRA.

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Tie, kas saukājas, vienmēr raksturo paši sevi. Tam, ka tu esi spidnesis, es gan neticu, bet, ka tev varētu būt tripaks, sifons vai abas no šīm problēmām - pilnīgi iespējams...

T Tagadtair 19.01.2021

Maskai bernam tagad jabut ienakot veikala no 7 gadu vecuma,un to var manit 6gadu berns vai ne.tapec pareizi darija ka pajautaja...a ka to prasibu uztvera Jusu berns vai Jus pati-tas ir Jusu subjektivs viedoklus

N Nikns Lietotājs 19.01.2021

Ne šajā veikalā, bet citā tika novērota reāla covid nervozo histērijas lēkme sakarā ar tiem pašiem groziņiem. It kā groziņi esot vajadzīgi, lai ierobežotu pircēju skaitu, bet tas neattaisno histērisku riešanu tāpēc vien, ka kāds nav paņēmis groziņu, sevišķi, ja viņš ir vienigais apmeklētājs. Iesaku atcerēties, kur strādā covid nervozie, un tādās vietās vairs neiepirkties.

N Nikns Lietotājs 19.01.2021

Fakts, ka izplatās covid, neattaisno histēriju un naida lēkmes. Palieciet cilvēki, covid nervozie. Man personiski ir gan covid histērisko veikalu, gan politiķu saraksts. Iesaku arī citiem, kam nepatīk covid histērijas lēkmes, rīkoties līdzīgi.

Vagons Komā 20.01.2021

Neaizmirsties, ka tā rupjā zaraza (slimība) ir dēmons. Parastam vīrusam nav smadzeņu, bet šitai slimībai ir, jo pielavās tur, kur vismazāk gaida, lai darītu cilvēkiem maksimālo diskomfortu. Atceramies, ka kad dēmons tiks uzveikts, jūs varēsiet dzīvot kā vēlaties un ar minimāliem pienākumiem.

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Neaizmirstiet, kā komunisma ideoloģija tieši tāpēc arī bankrotēja, ka ultimāta tonī pieprasīja absolūtu paklausību absurdām prasībām šodien apmaiņā pret tukšiem solījumiem kaut kad nākotnē.

Starp citu, histēriska, naidīga attieksme no veikalu darbinieku puses bija raksturīga PSRS un viens no motīviem, kāpēc cilvēki vēlējās mainīt iekārtu, bija - lai veikalos viss būtu nopērkams un lai pardevēji izturētos normāli.

Un atceraties, covid nervozie. Ja jūs varat atlauties uzvesties naidīgi, attaisnojoties ar covid un nerviem, tad kāpēc es nevaru to pasu iemeslu dēļ būt naidīgs pret jums? Eat dzirdējuši, ka nav vienpusēji labu attiecību, tās var būt tiikaibpusēji labas vai abpusejisliktas?

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Jauns atklājums virusoloģijā - vīrusam esot smadzenes! Un tas nozimējot, ka covid nervozie savas smadzenes varot nenodarbināt. Starp citu, inkvizīcija tieši tāpēc arī izdarīja masu slepkavības, ka cīnījās pret pašas izdomātiem dēmoniem.

Un vēl - ja tagad tiks ieviesta cilvēknīdēju sistēma un cilvēki ar represijām un teroru (neadekvātiem sodiem) piespiesti paklausīt, tad kāpēc lai politkaneļi un birokrāteļi šo sistēmu atkal mainītu uz normālu? Kāpēc vajadzīga diskusija, ja var komandēt? Kapēc uzturēt dalogu, ja var propagandēt? Kāpēc pāriecināt, ja var piespiest? Kāpēc motivēt, ja var represēt?

Vagons Komā 20.01.2021

Vīrusam tiesam ir smadznes, tas izseko, lasa tavus epastus, zin, kas ir nauda, kad un cik tev tās ir, noklausas sarunas. TAS NAV JOKS!

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Kaujas propagandas paņēmiens - kad trollim nav ko teikt, trollis maina tēmu. Ja trollis nav spējīgs aizstāvēt histēriskus covid panikotajus, viņš sāk murgot par vīrusiem, kas zina, cik cilvēkam ir naudas. Starp citu, meli un trolli, lai izlasītu manu pastu, ir jāzina, kā šim pastam piekļt un kuru pastu es vispār lietoju, meli tu :P bet, lai piekļūtu bankai, ir jāuzlauž divpakāpju aizsardzības sistēma,ar ko varētu netikt galā pat profesionāls noziedznieks.
Protams, trolli, tas viss neļāva tev izbēgt no fakta, kam tu esi melis, tukšvārdis un muļķis. Ja esi vienkarši murgotājs - es ceru, ka ārsts vēl paspēs tevi izglābt;ja esi mazgadīgs ākstiņ vai profesionals histērijs cēlajs - iesaku nespēletie ar uguni. tu esi uz likumpārkāpuma robežas.

Vagons Komā 20.01.2021

Covid ir bīstams un punkts.

Vagons Komā 20.01.2021

Un kā tad sanâk, ka es saslimu uz Ziemassvētkiem un janvārī, uz manu pārcelšanos saslima mans kaimiņš un es nonācu atkal izolācija un nekur prom netiku. Vīruss grib, lai es ignorēju to un staigāju, tapēc zin laikus, kad pretīgāk saslimt. Un vēl vistrakākā situācija ir tad, kad man ir visvairāk naudas. NĀVI KORONAVĪRUSIEM

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Vīruss neko nezina un neko negrib, vīruss vienkārši ir. VĪRUSAM, NESEKMĪGAIS, NAV SMADZEŅU.
Neviens jūs nepiespiež staigāt. Sēdiet mājās, degunu ārā nebāziet un katru dienu atkārtojiet, ka tūlīt briesmīgais vīruss visus nogalinās. Pārtiju audzējiet uz palodzes, bet visu vajadzīgo izgatavojiet no mājās atrodamā vai iemācieties bez tā visa iztikt. Bet nemeģiniet naidu un histēriju vērst pret citiem, jūsu naids atgriezīsies pie jums paša desmitkārtīgi.jums to vajag? To, ka naids iznīcina jūsu nervus, es nepieminu - jūsu nervi, kā gribat, ta arī bendējiet.

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Atcerietis, covid histēriķi - pieklājība neko nemaksā un savukārt lliek otram būt pieklājīgam. Un vecais visu laiku un tautu ētikas likums - nedariet citiem to, ko negribat pieredzet paši. Es cenšos no covid histeriķiem cik iespējams izvairīties, bet, ja nu kāds no viņiem pāries man ceļu, tad viņa agresija pavērsīsies pret viņu pašu. Mēs pagaidām dzīvojam tirgus ekonomikā, kur pircējam ir iespējas izvēlēties. Ja jūs rejat uz vienu pircēju, jūs zaudējat viņu vienu. Ja zaudēsiet visus pircējus, izlidosiet no tirgus, un tas notiks drīz. Savukārt bravūrīgie politikāneļi izlidos no politikas nedaudz vēlāk.

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

TAS NAV JOKS, TIE IR MUĻĶĪGI MELI. IESAKU TOS PĀRTRAUKT, NE VISI IR TIK LABSIRDĪGI KĀ ES, KĀDS VAR ARI PIEPRASĪT, LAI TU ATBILDI PAR MELIEM.

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Cilvēcība ir vienīgā īpašība, kas atšķir cilvēku no dzīvnieka. Punkts.

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Tā sanāk emlementāri, nesekmīgais. Vienkārši tā gadījās. Savukārt citi tajā paša laikā saslima. Nav arī nekādas sakarības starp veselību un ienākumiem. Miljardierim ir tieši tāds pats organisms kā sociālās palīdzības saņēmējam.

N Nikns Lietotājs 20.01.2021

Es domāju - citi tajā pašā laikā nesaslima. Pēc jūsu ''loģikas'' iznāk, ka, saplēšot savu naudu un pārceļoties uz patilti, jūs kļūstat ideāli pasargāts no vīrusa? Varbūt vēl mēģināsiet ta izdarīt?