www.sudzibas.lv Top Media Nekompetents serviss

Top Media - Nekompetents serviss

Ar nožēlu jāsaka, ka manis pārstāvētā kompānija pirms laika vērsās pēc mārketinga pakalpojumiem šajā aģentūrā. Komunikācija no sākta gala nelīmējās - nospraustie uzdevumi tika pildīti lēni, bija redzams, ka aģentūras darbinieki vēl paši mācās, bija kļūdas manas kompānijas mājaslapas vadīšanā - daudz kas nevērās vaļā, ik pa laikam uzkārās, teksti gramatiski greizi.

Tomēr šīs sūdzības nebūtu, jo darbinieki cenšas - to var redzēt. Stāsts par attieksmi, kas nāk klāt nekompetencei.

Kā komunikācijas speciāliste arvien biežāk sāku sniegt padomus kompānijai pati - facebook rīkos neslikti orientējos, tomēr deliģējām mārketinga aktivitātes ne jau tādēļ, lai pēcāk labotu kļūdas pašiem.

Norādot uz kļūdām vēlreiz un vēlreiz, pēc laika uzņēmuma darbiniece natālija galkina sāka virzīt sarunu uz "paši tiksim galā bez jums", "nevajadzētu traucēt kompānijas darbu, ja reiz esat mums uzticējušies" utt.
Viņu pieļautās kļūdas rada finansiālus zaudējumus mūsu kompānijai, tāpēc ir acīmredzami, ka gaidīt ir muļķīgi... Klātienē tiekoties, natālija un vēl viena tikpat kurpulenta blondīne apātijā noklausījās sarunu un neatvainojās par kļūdām - ne atlaides, ne atvainošanās, tikai sejas izteiksmes "esam pārākie". Ar šīm kundzēm bija vīrietis (tas gan likās ļoti sakarīgs) - atvainojās sarunas noslēgumā un piedāvāja pāris alternatīvas. Tas nedaudz stūrus nogludināja, lai gan vairs nevērsīsimies turp.

Saspringtais manas kompānijas grafiks neļāva teikt ardievas uzreiz - tā bija mana kļūda.

Kā minēju - laba un pozitīva attieksme spēj pievērt acis neprofesionālismam un nelikt rakstīt atsauksmi šeit. Taču ne gadījumā ar mediju aģentūra top media.

N Nataša Galkina 25.04.2019

Labdien!

Rakstu Jums no digitālā mārketinga aģentūras “Top Media”. Man ir ļoti nepatīkami lasīt šādu atsauksmi, kā arī man ir ļoti žēl, ka atsauksme ir anonīma.
Uz doto brīdi, lasot šo komentāru, varu apgalvot, ka lietas, kas šeit ir pieminētas, neatbilst patiesībai.
Piemēram, “Top Media” nesniedz tādus pakalpojumus kā mājaslapas uzturēšana vai teksta ievade mājaslapā. “Top Media” nav atbildīga par mājaslapas “uzkāršanos”, nevēršanos vaļā vai citām tehniskām kļūmēm, kas saistītas ar mājaslapas uzturēšanu. Mēs esam digitālās reklāmas aģentūra un neveicam mājaslapas izstrādi, mēs nodrošinām reklāmas, kas palielina mājaslapu apmeklētāju skaitu.

Ar cieņu un cerot uz konstruktīvu sadarbību,
Natālija Galkina