Toms Gudris - Krāpšana

Ne pārā gudrais Toms Gudris uzdarbojas ar kārtējo krāpšanas shēmu.
Visiem saviem kontaktiem raksta un prasa palīdzību. Itkā esot apturējusi policija par braukšanu alkohola un narkotiku reibumā (ticam stāsts, jo Toms patiešām ir narkomāns, dzērājs un azarta spēļu atkarīgais). Pašam esot 1500-1800e (summas mainās katram kuram stāsta savu pasaku) un vajagot lai atsūta trūkstošo starpību, parasti 150-300e kura nepieciešama kukulim.
Sūta arī foto no tālumā stāvoša foto ar policijas auto kuram ieslēgtas bākugunis.
Toms piedāvā vilinošu piedāvājumu- piem. "atsūti 150e, bet es rīt atdošu 300e"
Protams, ka negudris pēc tam nenāk uz sakariem un neatbild.
Apkārt no paziņām dzirdu, ka šī shēma ejot ilgu laiku, jo jau pirms mēneša viņš ar šo stāstu visiem uzmācas. Nevarot prasīt "savējiem" tāpēc visiem pēc kārtas. Ja nenotici un nedod, tad tevi apsaukā
Ja pavelcies uz shēmu, tad viņš nekunīgi turpina bombīt un prasa vēl naudu.
Čalis laikam tā nodzēris un nošnaucis savas smadzenes, ka neapzinās Latvijas mērogus.

Lūgums visiem kuri arī iekrita šī narkomāna shēmā- ieejam LATVIJA.LV un uzrakstam iesniegumu policijā. Kopā mēs viņu ieliksim kādā ārstniecības iestādē vai arī izolācijā.

M Mixx 15.01.2023

Sveiki draugi. Jorens Godins ari telo Ja ka vinu dzerusu policija noturejusi lai aizdod naudu Ja ne vinu varot apcietinat par kukuldosanu un vinam visa dzive bus sabojata . Kad aizdod vienu summu prasa atkal , policisti video ierakatijusi sarunu un Ja jau vinam esot dargs telefons Tad tie vairaki sim tu euro ir nekas . Tads bezkauna un Ja ari vins ir narkomans kaut kadas letas bomzu narkotikas lieto … to visu naudas izkrapsanu vins bija izplanojjs un atdot naudu netaisijas bet aiz stura atraut Pa muli vins baidijas nacas atdot naudu sim nozelojamam narkomanam

M Mixx 15.01.2023

Iesaku visiem no vina uzmanities

P Patiess Fakts 15.01.2023

Sausmas cik Latvija daudz narkomanu , krapnieku un liekulu

B Bez_vārds 15.01.2023

Tāda ir latvija. Jo nabadzīgāka valsts jo vairāk krāpnieku. Kauns par šo valsti un tautu.

Nabadzītei nabaga domāšana, tāpēc tev vienmēr viss ir slikti. No kā tev ir kauns?

1 1255666 17.01.2023

kad sitadus noker un sadod pa gimi tad vini zinas ka apkrapt