www.sudzibas.lv Tokyo City Slikts serviss

Tokyo city - Slikts serviss

3.09 apmeklēju šo "kafejnīcu" . Pirmo reizi ,ieejot ar ļoti labu garastāvokli kafejnīcā, pasēžot pirmās 15 minūtes,gribējās vienkārši aizbēgt prom. Diemžēl vēlme paēst bija stiprāka un iet kaut kur meklēt jaunu vietu nebija laika.
Visi galdiņi bija pilni,tajā pašā laikā "viesmīļi"kustējās ar gliemežu ātrumu. Ēdienkarti gaidīju minūtes 10,atnesa tikai pēc tā ,kad es palūdzu,nometa,aizgāja prom.VISU LAIKU viesmīli bija jāsauc pašai,tā tik staigā garām un blenž virsū ,redzot ,ka gribu taisīt pasūtijumu,šī iet garām,rùnājas ar kolēğiem un nedara neko!
Pasūtīju kafiju, atkal man jāskraida pakaļ viesmīlei,lai atnes man cukuru..pamatēdiens bija gandrīz auksts (to atgriezu atpakaļ). Tas ir īsumā par viesmīļa darbu,ja viņus tā var nosaukt.

Pie blakus galda sēdēja kurjeri un kaut kāda darbiniece. Bļaustijās visu laiku pa telefonu. Pēc vienas viņas sarunas notika tas,ko nekad nebūtu gaidījusi. Darbiniece piecēlās,nobļāvās :"ku*e" un aizskrēja prom.

Pirms kāda laika biju tokyo jomas ielā. Tur klientu bija 3 reizes vairāk,toties uzmanība no viesmīļa bija tāda,it kā atrodies vienīgais tur un galvenais ka viss notika ātri. Ļoti viss patika.

Tagad noteikti nekad neatgriezīšos uz šo iestādi,un nevienam to neiesaku.!

V

Den91 04.09.2017

Var ludzu Jusu photo, lai zinatu, kuru cilveku apkalpot nevajag

V vv_vita 05.09.2017

Ja neprotat strādāt ar klientiem,tad jūsu vieta būtu apkopējos. :)