Tokyo city - piegade

Labvakar,

Veicam pasutijumu no Tokyo City sestdienas vakara pl 19:15.Mums tika pateiks, ka piegade jagaida 3 sundas. Izlemam, ka tomer gaidisim, jo ediens garsigs. Zvanijam vairakas reizes, lai painteresetos par piegades laiku. pl 22:15 zvanijam atkartoti, bet pusis pazinoja, ka pasutijum nevarot atrast. Soks par attieksmi un apkalpojoso personalu.Ari pasa restorana apkalposana neadekvata. Nosedejam 15 minutes gaidot edienkarti, bet ta pie mums neviens nepienaca..Laikam uz so iestadi vairs neiiesim!!!

R

M MissM 04.02.2014

Vakar ar kolēģiem pasūtījām suši no Tokyo city. Par ēdiena kvalitāti nevar sūdzēties, viss bija ļoti garšīgs.
Bet mūs nepatīkami pārsteidza fakts, ka vajadzēja maksāt par piegādi, kaut gan mūsu pasūtījums pārsniedza 70 eiro. Kā arī absolūti smieklīgā maksa par plastmasas kastītēm, kurās tiek piegādāts ēdiens. Neviens sevi cienošs restorāns civilizētā valstī ta nedara! Turklāt mājas lapa ir nepārskatāma un lietotājiem nedraudzīga, nevar saprast, kādas vēl papildus izmaksas būs pie pasūtījuma. Ja jau uzņēmumam tik ļoti ir vajadzīgi tie pāris eiro, nu iekļaujiet viņus ēdiena cenā! Tas viss rada nepatīkamu iespaidu un negatīvas emocijas. Vairāk no Tokyo city nepasūtīsim, jūs esat zaudējuši 10 klientus!