www.sudzibas.lv Tokyo City Attieksme un apkalpošana

Tokyo city - Attieksme un apkalpošana

Pavisam noteikti neiesaku nevienam apmeklēt šo restorānu, jo apkalpošana un attieksme no personāla puses, kas turklāt praktiski pārvalda tikai krievu valodu ir neaprakstāma. Devos turpm vakarā, kad restorāns ir diezgan noslogots, tomēr ne jau veģetārie sushi ir jāgaida vairāk kā stundu, ja visapkārt pasūtījušie jau savus ir saņēmuši, lai gan pasūtījums bijis daudz lielāks. Vairākkārt atgādinot oficiantei par pasūtījumu tiek saņemts tikai vienaldzīgs "jā, jā, būs". Vai tiešām tāpēc ka šie sushi maksā mazāk par citiem pret klientu jāizturas savādāk? Beigās, kad pēc gandrīz 1,5h paziņoju, ka man vairs nav laika gaidīt - oficiantei nepietika kauna paprasīt Ls 0,20 par kastīti kur tos ielikt.

donna b 31.05.2013

Bet kapec oficiantei Tev jadavina kastite?

M muuu 31.05.2013

Kāpēc man jāgaida ilgāk par citiem tikai tāpēc, ka neēdu zivis un pasūtu veģetāros sushi kuri ir lēti? Ja blakus galdiņam atnes 3 ēdienus pa to laiku kamēr es gaidu savus vienus sushi? Varēja vismaz atvainoties par to, ka liek gaidīt TIK ilgi..

B bredy 01.06.2013

Ak dievs nabadzinsh 0, 20 santimi par kastiti?! Ja viniem ta ir pieniemts, ka par to ir jamaksa, kur te ir vinas vaina?? Nejau vina to izdomaja, smiekligi par to sudzeties!

donna b 01.06.2013

Es domaju pat ja vina Tev atvainotos, Tu tik un tad sudzetos pa tiem 0.20 sant par kastiti, kapec "neuzdavinaja" par moralo kaitejumu. Tadi esam...

M mimo 01.06.2013

Как всегда акцент на русскоговорящих) А в целом, мне кажется, проблема не в 20 сантимах. Человека обидело долгое ожидание заказа.

M muuu 03.06.2013

Nav runa par krievvalodīgajiem, bet ja strādā apkalpojošā jomā - jāprot arī latviešu valoda.