www.sudzibas.lv TIVO Nemaksā sadarbības partneriem un darbiniekiem

AtrisinātaTIVO - Nemaksā sadarbības partneriem un darbiniekiem

Nevienam neiesaku nekāda veida sadarbību ar SIA "Tivo", SIA "Tivohouses", SIA "Tivo Nord",
SIA "TB konsultācijas" (TIVO, SIA, Reģ. nr. 42403018953, Mārupes nov., Vētras, Strautu iela 6, LV-2167, TIVO HOUSES, SIA, 40203034586, Mārupes nov., Vētras, Strautu iela 6, LV-2167, TIVO NORD, SIA, Reģ. nr. 40103492948, Mārupes nov., Mārupe, Strautu iela 6, LV-2167, TB konsultācijas, SIA, 40103375985, Mārupes nov., Mārupe, Strautu iela 6, LV-2167), jo G. Tiltiņš (sevi dēvē par partneri, lai gan ir visu šo uzņēmumu tiešais īpašnieks) ir totāls solītājs un mūžīgs parādnieks. Sākot jau ar kreditoru parādiem, kas ir simtiem tūkstošos un beidzot ar vairāku gadu garumā neizmaksātām algām darbiniekiem un apķīlātiem bankas kontiem, jo Jūsu pirmā iemaksa par mājas būvniecību jebkurā brīdī šī blēža neskaitāmajos SIA kontos var pārtapt par inkaso parādu atmaksas summu un savā sapņu mājā varēsiet dzīvot bezgalīgi klausoties šī aktiera solījumos... Runājot par māju kvalitāti - nepārdomāti risinājumi, haotiska ražošana un garāžas kvalitāte.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.07.2022

Uzņēmuma TIVO pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K krasotajs911 06.11.2017

TIVO BŪVE, SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU

Datums * 07.10.2017
VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds (EUR) 28689.78 EUR
t.sk. parāda summa, attiecībā uz kuru piemērots tiesiskās aizsardzības process (EUR) 0.00
t.sk. parāda summa, attiecībā uz kuru piemērots nodokļu atbalsta pasākums (EUR) 0.00
t.sk. parāda summa, attiecībā uz kuru pieņemts lēmums par nokavēto nodokļu maksājumu labprātīgu izpildi (EUR) 0.00
Pieņemts lēmums par saimnieciskās darbības apturēšanu Nav
Pieņemts lēmums par saimnieciskās darbības izbeigšanu Nav
Publicēšanas datums un laiks 13.10.2017 14:06:00
Datu avots: Valsts ieņēmumu dienesta mājas lapa

A AegrescitMedendo 21.06.2019

Paldies par brīdinājumu!

A AegrescitMedendo 21.06.2019

Patiešām parādnieki un blēži. Pārbaudot Lursoft datu bāzi SIA "TIVO" joprojām ir parādā ap EUR 26 000.

K krasotajs911 08.01.2020

Paldies tev labs cilveks. =)

P Patiesība10 04.05.2023

Labdien, sūdzība joprojām nav atrisināta, joprojām Guntars Tiltiņš man ir parādā 3500.00 EUR - neizmaksātā darba alga un neviens ar mani personiski nav sazinājies