www.sudzibas.lv Tīri.lv Atpakaļ saņemtā prece nav lietojama

Tīri.lv - Atpakaļ saņemtā prece nav lietojama

Ilgi domāju, vai rakstīt sūdzību, jo nēsmu tas cilvēks, kas par visu sūdzas un ir neapmierināts, bet vairāki cilvēki mani pamudināja to darīt, lai citi ietaupītu savus 30 eur un nopirktu kaut ko jauku nevis vienkārśi tos izmestu vējā. Ceru, ka noderēs. Tātad - ķīmiska tīrītava ar visai modernu nosaukumu tīri.lv, smuks intro internetā, ādas izstrādājumu tīrīšanas, pat krāsas atjaunošana, es sajūsmā, jo beidzot atradusi vietu, kur varēs iztīrīt manu dienvidu saulē pabalējuśo, un neliegšu, arī mazliet sasmērēto FOSIL firmas ādas somiņu dzeltenā krāsā. Palūdzu draugam, lai aizved, pati nebiju, tāpēc grūti spriest par kopējo bildi, viņś tikai teica, ka tur izskatijas pratsi un krieviski runājoša sieviete ( nu gluži kā izkāpusi no PSRS) savāca somu, paprasīja 30 eur, un teica, ka pēc divām nedēļām viss būs štokos. Tātad saņemu atpakal savu somu - tīru, dzeltenu (krāsa atjaunota, lai gan mazliet uz tādu zaļi dzelteno, bet uz to var piemiegt acis), bēēet - soma vājprātīgi smird. Nevaru aprakstīt to smaku, ķimikālijas, vecas zāles, plombes, degums, viss kopā, smird tā, ka smird visa istaba, smird arī krēsls uz kura soma stāv, smird apkārtējās mantas, ja aiznesu uz citu telpu, smird tā istaba, kurā soma bijusi vēl daudzas stundas. Tas viss norisinājās maijā, mēs esam tagad augustā. Soma smird joprojām. Biju vienreiz uzlikusi plecā un drēbes, ko biju uzvlikusi tajā dienā pievilkās ar smaku. Man ieteica somu izvēdināt, pakārām malkas šķūnī pie griestiem, lai caurevējš izpluina visas smakas. Šodien man atnesa to nabaga somu atpakaļ. Smird kā smirdējusi. Es tā iedomājos, ja būtu iedevusi ādas jaciņu iztīrīt, to jaciņu taču nekad vairs nevalkātu. Būtu es saglabajusi čeku, aizietu un iemestu tai tantei purnā, lai paož un atdod man tos 30 eur, jo tieśām, butu tos iztērējusi kaut kam jaukakam. Fināls - somas nav un - 30 eur budžetā. Tiešām izvairaties no śīs firmas. Nu vājprāts. Somiņa maksāja 170 eur, 3 gadi nokalpoja, bija ieguldīts, lai kalpotu vismaz gadus 10, bet nu fināls pateicoties tīri.lv ir negatīvs un smirdīgs!

A AIJA_:) 13.08.2015

ribēju vienreiz mēteli nodot, bet viņa atteicās, tagad par to priecājos

A Andris. 08.02.2018

Paldies par informāciju. Pēc aprakstītās attiekmes un photošopētām bildēm mājas lappā, izvēlēšos citu uzņēmumu. Visiem jau gadās, it īpaši tiem, kam daudz pasūtījumu, jo labi strādā, bet šis uzņēmums uzticību neievieš nemaz.