"Timils"kāzu salons

Neiesaku grizties kāzu salonā "Timils"! Tur strādā nekorekti cilvēki, man bija sarunāts mērīt kleitas uz noteiktu laiku, kad atbraucu uz norādīto adresi durvis bija ciet, nogaidīju apmēram pusstundu, zvaniju uz norādīto tel.Nr. tas bija izslēgts. Kāzas tomēr nav katru dienu, un gribas, lai tomēr mums apkārt būtu labi cilvēki.

I Ira 24.03.2006

Mne o4en' interesno, esli vi zhdali u dverej u vas nebilo mobil'nogo pozvonit' hozjaike? Na samomdele mne o4en' nravjatsja platja v Timils i antireklamu tivaru ne nado delat'! U hozjaiki tozhe mogli slu4itsja nepredvidennie obstojatel'stva,i ona vse zhe 4elovek imozhet zabit'! I ne delajte antireklamu horowemu tovaru!

V Vija 02.07.2006

eh nav ko staigat pavisadiem kaktiem- aizbrauc uz norādīto adresi (vai daudzstavenes dzivokli sis salons ierikots) un ciet ( !!) visss salons aizslegts vai dzivokla durvis neviens never vala ?? kazas 1 muza, tad eju uz normali salonu nevis uuki, leto kleitu meklet !

L lubova 03.12.2006

S Santa Kaupere 21.08.2015

Laipni lūgti jaunajās salona telpās Brīvības ielā 52b, tagad strādājam no 11:00-19:00 darba dienās un no 10:00-17:00 sestdienās, bet labāk, protams, laiku precizējiet mājaslapā, ja nu, kas mainās :)