www.sudzibas.lv Tilts Darba alga un komandējuma samaksa

Tilts SIA - Darba alga un komandējuma samaksa

Izlasot vakancēs kārtējo sludinājumu, velk uz smaidu, kā šī firma vervē darbiniekus. Tad lūk, kārtējā sludinājuma izraksts.Mēs piedavājām:Pieredzei un zināšanām atbilstošu atalgojumu Sociālās garantijasVeselības apdrošināšanuApmācību.1. Vienalga kādu jums pieredze:) pirmie trīs mēneši ir pārbaudes laiks. Attiecīgi būs pārbaudes laika alga. Pēc trim mēnešiem alga praktiski nemainīsies. Vārdos solīs zelta kalnus bet dzīvē, sory. nepatīk, meklē citu darbu.2. Sociālās garantijas. Darba apģērbu saņemsi labi ja pēc pus gada. Komandējumos sola viesnīcas, bet dzīvo vecās celtnieku būdās. Ja paveiksies, būs dušas, ēdnīcas telpa, kur pašam jāgatavo, sausās tualetes, var būt ar tualetes papīru.Ceļu kad dodaties komandējumos neapmaksā, lai gan sola. Komandējuma nauda ir 3 euro līdz 100 km attālumā no Rīgas, virs 100 km, 6 euro par diennakti.Jāstrādā ir 9/10 stundas dienā, par virs stundām nemaksā. Obligāti ir jāstrādā katru otro sestdienu, svētdienu mēnesī, par kuru komandējuma naudu nesaņem, kur nu vēl divkāršo atalgojumu. Varat aizmirst.:)Ja mēnesī sanāk 220 stundas, tad algu saņēmsi pēc atbilstoša tarifa, bet ja centīsies saraut vairāk darba stundas, tad algu saņemsi kā pa 220 stundām. Tavējā stundas likme samazināsies.3. Veselības apdrošināšanu vari kārtot pats, uz sava rēķina. Šī kompānija sāk apdrošināt savus darbiniekus pēc viena nostrādātā gada. Vienīgais plus ir, šī kompānija laicīgi maksā algu līdz 15 datumam.

F feja112 21.05.2015

Все что написано абсолютная правда!не ходите туда работать платят гроши сверхурочные не оплачивают, в праздники работай за обычную ставку, не за двойную, выходных практически нет, платят 500 евро и орут что это шикарные зарплаты!не ходите туда работать!

M Mishka28 12.07.2015

Чистая правда, полностью согласен

D drillcos 06.08.2015

Бесконечное кидалово, зарплата в конвертах, непонятная внутренняя налоговая система (по ведомости)

D drillcos 06.08.2015

необоснованные штрафы для обоснованного уменьшения зарплат.

I Igor458 20.04.2016

Absolūti piekrītu

S Strādnieks vergs 11.08.2016

Te ir lv. Un lv darba politika nekad nav bijusi tik sakārtota, kā piemēram vācijā un citās es valstīs. Tiešām būs jābrauc atkol prom. Kauns par savu nesakārtoto lv.

S Stripa222 23.02.2017

Visu laiku liek sludinajumus. Gribeju zvanit viniem jau bet oardomaju.

S serhejs 22.03.2017

Работаю в SIA Tilts, уже два года, да не золотые горы, но свои 1000 евро получаю на руки, зимой ! Летом чуть больше. В принципе, если ты нормальный строитель, то и отношение в компании к тебе соотвествуещие, да надо работать, за просто так у нас в стране деньги не платят, как известно, тем более работяге.
Спец. одежду выдали сразу, мед. комиссию оплатили.
Командировочные от 3-6, как и писал человек.