www.sudzibas.lv TIKS Krāpšana

TIKS - Krāpšana

Auto tika iedots savstarpējā līzingā. Nespējas maksāšanas gadījumā auto tika atsavinās. Kad saņēma auto kungs, palika iekšā spēcīga mūzika - kopā iztērēta uz 1500€. Iestāstīja man, ka pārdos auto un naudu atgūš. Nu auto ir pārdots un es tieku pazemots ko vēl zvanos: d taka kantoris vienkārši superīgs...

23.05.2020

N Noboby 23.05.2020

Tu ieliec 1500€ skaņas aparatūru bet nevari auto nomaksāt? Tev neliekas ka pats esi kaut ko ne tā izdarījis?

R Raivis xtrails 23.05.2020

Nu jā. Bet runāja jau skaisti, lai nesteidzos ar ņemšanu ārā utt. Pārdos un būs nauda

W waka 24.05.2020

Godīgi sakot vismaz 3x bija jāpārlasa, lai vismaz aptuveni būtu nojausma par ko ir runa, "taka gramatika vienkārši superīga"
Savas mūzikas kastes tak varēji izņemt ārā, kur problēma?

G Gun4a 25.05.2020

Nesen pirku auto no tiks.lv
Neko sliktu nevaru teikt, viss bija kā runāts. Auto tiešām super! Biju uz diagnostiku, viss kā tika runāts, tika arī izdarīts.

R riidziniekss 27.05.2021

Tas ir saminieks kas šo uzrakstīja - Gundars Šteinbergs.

L Lieliskais 56 22.06.2020

Sadarbojos ar šo uzņēmumu 4gadus,es pircis uz nomaksu 2vus auto,problēmu ar šo uzņēmumu nav bijis,pat bija gadījums kad nevarēju samaksāt mēneša maksājumu pazvaniju un bez problēmām atliku pat bez soda procentiem.Pat tagat man ir tiks mašīna un problemu nekādu,pat apdomaju iespēju atgriesties lv un paņemt jaunāku auto.

G Gun4a 22.06.2020

Palīdzēja Tiks.lv arī vilcēju nopirkt. Sakārtoja auto apskati Vācijā, prāmi. Biju pat vairāk kā ļoti apmierināts ar veikumu. Auto pat labākā stāvoklī, kā skatījos sludinājumā.

R riidziniekss 27.05.2021

SIeva ar vīru čato ? :D Tāds murgs!

Turies godīgais uzņēmēj Gundar Šteinberg!