Tik Tak - Atlaišana

Sveiki, Vēlos dalīties tajā, cik skaisti tev visu pasniedz un beigu beigās tev pasaka, kad vēlos pārtraukt ar tevi attiecības, jo tu mani nesveicini un kad mūsu starpā nav kontakta, vai kaut kā tā, bet beigu beigās, savu darba pienākumus darīju viss kā pienākās, ja vajadzēja kolēģiem palīdzēju, vajadzēja pavāriem palīdzēju un lieliski bija satrādāties ar komandu, bet visam kolektīvam riebjas tas priekšnieks, bet nevar pateikt viņam to acīs, tāpēc labāk neiesaku uz šo darbu iet jo iespējams kad meklēs un meklēs viņš darbiniekus, gala secinājums ko es par viņu varu pateikt, viņš ir kuģa kapteinis un viņš neprot to vadīt, jo nav sadarbības ar komandu, jo pats nesaprot ne no apkalpošanas ne no pavārmākslas, tā kad neiesaku uz turieni iet strādāt, kā arī ēst neiesaku, no vecajiem kefīriem un vecajām sulām un dzērieniem var slikti beigties, kad beigās var arī uzkosties uz reģipša atliekām, jo tas ik pa laikam drūp nost. tā kad cilvēki padomājiet kad ejat uz to ēstuvi ēst vai arī strādāt.

U