www.sudzibas.lv Tiesu izpildītājs Dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošana

Tiesu izpildītājs - Dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošana

Mans bijušais vīrs aizņēmās naudu un neatdeva to. Ar parāda piedziņu nodarbojas tiesu izpildītājs. Dzīvoklis, kurā tagad dzīvoju ir kopīpašums. ½ domājamā daļa pieder man, bet otrā ½ domājamā daļa manam bijušajam vīram – parādniekam. Parādniekam pieder dzīvoklis kurā viņš ir vienīgais īpašnieks. Tātad parādam bija segums divās vietas. Tomēr tiesu izpildītājs izsolē ir pārdevis daļu no īpašuma, kur dzīvoju es ar trīs bērniem (1,8 - 5 - 13) , bet parādniekam piederošo īpašumu neaiztiek. Pie manis jau bija ieradies mākleris, kas piedāvāja vai nu krāmēt mantas, vai nu izpirkt no viņa daļu kuru viņš bija nopircis un protams par citu naudas summu. Tiesas spriedumā ir teikts, ka parādnieks un parāds ir piedzenams no viņa, bet faktiski parāda atgūšanas nasta, ar tiesu izpildītāja “gādību” ir pārlīkta uz manu ģimeni, kurai ar šo parādu nav nekādas saistības. Tagad es ar bērniem zaudēšu jumtu virs galvas, jo naudas atpirkt pārdoto izsolē man nav, un cita dzīvokļa man arī nav. Bijušais vīrs man ir parādā uzturlīdzekļus 18.000 eiro apmērā. Esmu izmisumā un lūdzu jūsu palīdzību, jo nav taisnīgi, kad par svešiem parādiem, atbild tie, kas ar to nav saistīti. Ir iesniegta blakus sūdzība Rēzeknes zemesgrāmatu nodaļā.

Оккупант 28.02.2018

Вам надо проверить этого судебного исполнителя. Привожу пример:
Судебный исполнитель Daina Priedniece на мои деньги купила себе в долг презервативы на мои деньги и до сих пор не отдала,
Cудебный исполнитель Kalvis Dūrītis до сих пор переплаченные деньги не отдал,
Судебный исполнитель Rolands Veinbergs подмывает свои яйца за мой счёт, когда рассчитается не известно,
Судебный исполнитель Janis Strižko наркоша пока в катамозе видимо от дозы.
Проверяйте своих судебных исполнителей и следите за каждым их шагом. Это наши холопы, которые зарабатывают на нас и вы им оплачиваете, а никто-то другой!

Dainis 28.02.2018

Cilvēks prasa palīdzību, nevis interesējas par tavu seksuālo orientāciju..

Ventilators 01.03.2018

Iesaku, vēlreiz šo pašu jautājumu uzdot šeit lvportālā zem e-konsultācijām: http://www.lvportals.lv/visi/e-konsultacijas/

Оккупант 02.03.2018

Dainis, это моё стадо свиней. Их человеческий ресурс уплаченный, налог уплаченный, а вот свиньи не послушные попались. Ищу мотивацию чтобы не перейти к рукоприкладству, а они меня вынуждают.