www.sudzibas.lv The Club Nemaksa algu!

The Club - Nemaksa algu!

Labdien, vēlos jums visiem pastāstit, kada attieksme ir rīgas klubā the club.
Šoreiz neūs stasts par apkalpošanu vai staff.
Bet par party papa peter seldagreen attieksmi pret darbiniekiem!
Sāksim ar attieksmi, kas ir pretīga un pazemojoša.
Slavenais dj mūs meitenes pazemo zemāk par zemu !
Mēs esot: stulbas, tupas, lēnas, neko nezinam, nemakam stradat utt.
Tad ne tas mugura, tad ne ta mati, tad ne tada attieksme, tad vēl šis un tas un vēl kaut kas !
Un tagad pats drausmigakais.

Mums nemaksā algas laikus vispar!
Kungu iela 8, Rīgā
Ja domājat ka es te uztraucos par 1-2-3 dienām tad kļudaties..
Mēs neesam saņemušas algu par: novembri, decembri, janvari, februāri, martu, aprīli !
Mums algas ir sadalītas divās daļās oficāla un neoficala! -
neoficāla mums ir daudz maz laicīgi, ja tagad ir maija beigas tad saņemsim par aprīli algu bet tie būs knapi 40-60eiro.
Parējais būs uz kartes, kas ir oficāla alga ko mums nav maksajuši no novembra līdz šim
tatad algas parads ir no

2013. Gada novembra līdz šim bridim 2014. Gada maijam!

Nekad, nekad nevienam neiesaku stradat šaja klubā, lai gan mēs visas laikam tiešām esam tupas, jo stradajam jau ne mazu laiku... Bet gadiem 1. .2. .3 gadus... Un to visu ciešam.
Ari lielaka daļa klientu ir nepaikami un tējas naudas arī mazas
bet mūsu peter seldagreen uzskata, ka mums var nemaksat, jo mums tak esot tejas naudas!
Bet kā dzīvot, ja jamaksa rēķini, degviela, bērni majas utt ja piemeram slikta nedēļa un tejas nauda knapi 20eiro pa divam dienam?

Mēs nekad pietiekami labas, neka nedaram neko labu viss ir slikti, un kad pasaki, ka ja nemaksasi iesim prom atbilde ir: "mne vsjo pohuj uhadite ja najdu drugije dev4onki "

A ak7777777 18.05.2014

PUBLISKS FUUUUUU PETER!!!

Z zaneee 19.05.2014

Par šo kretīnu un un iestādi vajag uzrakstīt sūdzību Darba inspekcijai un VIDam. Tur var rakstīt anonīmi. Lai viņu paņem aiz olām un pakabina laternu stabā!