www.sudzibas.lv TEZ TOUR neatbilstošs serviss

Tez Tour - neatbilstošs serviss

Izvēlējāmies jauno piedāvājumu uz Patru - Pavlina Beach caur Vanilla Travel (no 27.05.2018.-03.06.2018.), kas attiecīgi izmantoja Tez Tour pakalpojumus.

Lai gan viesnīca atbilda fotogrāfijām un Vanilla Travel kopumā bija ļoti atsaucīga pārstāve, tika noklusētas vairākas ļoti svarīgas lietas, kuras vēlētos, lai turpmākie ceļotāji ņemtu vērā.

Pirmkārt, netikām informēti, ka Tez Tours pārstāvji sazināsies tikai krievu valodā, tai skaitā izsniegs bukletus par Grieķiju krievu valodā. Tā kā krievu valodu nepārvaldām un saprotām tikai nelielu daļu, nācās izjust pamatīgu diskomfortu, jo, pirmkārt, pat meitenes no Tez Tour lidostā nerunāja angļu valodā un norādījumus un kaut kādu stāstu stāstīja mums tikai krievu valodā. Par laimi vajadzīgā autobusa numuru uzrakstīja uz lapas un varējām vismaz to atrast. Arī autobusā meitene no Tez Tour runāja tikai krieviski un līdz ar to varējām tikai minēt, kur un kā jāmeklē Tez Tours pārstāvis viesnīcā (tur mums nedaudz palīdzēja citi viesi). Arī Viesnīcā Tez Tour pārstāvis Sergei runāja, galvenokārt, tikai krievu valodā, taču uz jautājumiem spēji atbildēt arī angliski.

Otrkārt, netikām iepriekš brīdināti par Tez Tours piedāvātajām ekskursiju (programmu) cenām, tās sākās no 90 eiro vienam pieaugušajam. Piemēram, uz Olimpiju cena bija apmēram 100 eiro. Ņemot vērā, ka pati viesnīca atrodas vismaz 25 km attālumā no pilsētas (Patras), taksis nav opcija, lai kaut kur dotos, tādēļ cilvēki praktiski ir iesprostoti nekurienē, jo blakus viesnīcai nav vērā ņemami apskates objekti vai pilsētas. Ekskursiju cenas ir neadekvātas, jo uz Olimpiju un Pyrgos pilsētu divatām paņēmām auto un kopā ar biļetēm divām personām tas bija lētāk nekā Tez Tours piedāvātā ekskursija vienam pieaugušajam. Vienīgais izskaidrojums, kādēļ tika slēptas cenas ir to neadekvātais lielums. Vairāki viesi, ar kuriem runājām, bija neapmierināti. Daži tās izmantoja, jo bija spiesti to darīt, lai vienkārši nepavadītu visu nedēļu viesnīcā.

Trešā lieta, kas bija ļoti negaidīta, bijā tā, ka netikām informēti par to, ka būs 3h jāgaida viesnīcā līdz atbrīvosies numuriņi, līdz ar ko mums nācās gaidīt 3 h viesnīcas telpās un teritorijās ar LV laikapstākļiem domātu apģērbu. +30 grādos tas nebija patīkami. Saprotu, ka lidojuma laiks kādu laiku iepriekš tika mainīts par 3h no plkst.8 uz plkst. 5, taču netikām brīdināti, ka viesnīca vienalga būs aizņemta.

Citādi, viesnīca atbilda fotogrāfijām, personāls bija ļoti atsaucīgs un jauks, vieta skaista. Obligāti jārēķinās, ka ceļošanai jāizmanto nomāts auto (tas ir visērtāk un daudz izdevīgāk). Ja braucat arī uz Grieķijas pamatdaļu, tad jaunā tilta pārbraukšana maksā 13 eiro uz vienu pusi. :)

Kopumā bija sajūta, ka brauciens piemērots cilvēkiem ar noteiku nacionalitāti, jo piedāvāt pirkt "šubu" +36 grādos Grieķijā var tikai noteiktām tautām. :)

Ņemot vērā, ka īsti atrisināt mūsu gadījumā vairs nevar neko, nesagaidām no Tez Tours nekādu rīcību, tikai vēlamies brīdināt pārējos braukt gribētājus, ar cerību, ka varbūt arī Tez Tours uzlabos savu servisu. Par Vanilla Travel neko sliktu negribam obligāti teikt, jo nezinām, cik daudz informācijas bija viņu rīcībā.

J

Andris Sa 06.06.2018

vajag zinat vairakas valodas nevis tikai latviešu! vienreiz tikai bija gids no latvijas, vairaki ir vispar citu valstu iedzivotaji un latviešu valodu viņiem nevajag... nevajag visur runat tikai par valodu! vajag vairak macities. vairakas valodas dzive jums bus 100% nepieciesamas.

J Jānis 06.06.2018

Runa nav vienkārši par valodu nezināšanu. Angļu vai vācu valodas pārvaldām, un sagaidījām, ka piedāvātais serviss būs vienā no Eiropas Savienības oficiālajām valodām, kura loģiski būtu angļu valoda. Komentārs par valodu nezināšanu ir pilnībā nevietā. Man nebūtu manam pakalpojumu sniedzējam jājautā, vai serviss nenotiks kādā ES minoritātes valodā. Turklāt pirms reģistrācijas bija jānorāda saziņas valoda, kurā norādījām latviešu valodu, tādēļ pārmetums nevietā.

Andris Sa 06.06.2018

Cik tur brauc cilveku no Vacijas vai Anglijas? Es domaju ka krievu saprotoso cilveku tur brauc vairak, tapec ari valoda izveleta lai visiem butu sapratama.

Brauksiet tad tur kur ir vairak vacu pensionaru, tur nebus jums nepatikama krievu valoda.

T TeaMachine^^ 06.06.2018

А сами позвонить/написать в фирму что-то узнать вообще пробовали? Или Вы решили, раз платите деньги, значит вам всё на золотом блюде поднесут? И да, как выше написали то, что не знаете другие языки это ваши проблемы

Andris Sa 06.06.2018

они по другому не умеют... а язык это тема номер 1 в головах части населения Латвии... я об этом и говорю, что языки всегда пригодятся, никто от знания дополнительного языка в проигрыше не будет..

а то что гиды большинтство только по русски говорят, потому как Tez Tour и Nova Tour большинство клиентов везут как раз из России.. и Латвия с ее кол-вом населения им не очень интересна :)

Acīmredzot iepriekšējo komentāru rakstītājiem pašiem problēmas ar valodu, ja nesaprata, ka runa bija nevis par nespēju sazināties latviešu valodā, bet par angļu valodas trūkumu. Kas attiecas uz ekskursiju cenām: tūroperatoram tās vienmēr un visur ir augstākas. Tāpēc, labāk pameklēt viesnīcas piedāvātās ekskursijas (kas arī nav lētas), jeb iegādāties tuvākajā pilsētā tūrisma centrā. Viesnīcās "check in" ir noteiktā laikā un tā ir pilnībā tūroperatora vaina, ja nākas gaidīt, līdz atbrīvojas numuriņi.

J Jānis 06.06.2018

Viesnīcai šajā gadījumā nebija savas ekskursijas. Tuvākā pilsēta bija 25 km attālumā, tādēļ līdz tai tikt jau bija problēmas. Lidz ar to uzreiz noīrējām auto.

Andris Sa 06.06.2018

Viss bija sapratams, bet visur kur jus rakstat savas sudzibas krievu valoda ir uz pirmas vietas, un pec tam lasit talak jusu tekstu nav interesanti vispar...

Facepаlm 06.06.2018

Budžeta tūristiem. Ir paśiem jāplâno savs ceļojums, bez nekādām ağentūrām. Tas pakalpojumu līmenis, ko sniedz Latvijas firmeles vēl ir tālu zem EU normām.

Andris Sa 06.06.2018

Tapec neizmantoju tadas pakalpojumus, tikai kad grib all inclusive un atpusties, bet vairak patik pasplanosana un savs celojums bez gidiem un alko turistiem :)