www.sudzibas.lv TEVIKA SIA Paņem preci un apzināti nemaksā

TEVIKA SIA - Paņem preci un apzināti nemaksā

uzņēmums SIA Tevika, sava vienīgā īpašnieka vārdā Pipko Aleksejs personas kods:270881-11493, reģistrējis firmu pēc adrese Rīga, Barona iela 93-36, kas laikam ir arī viņa dzīves vieta, paņem preci par ne pārāk lielām summām un nemaksā. Sola no dienas uz dienu, bet solījumi nepildās. Lai viss būtu pilnīgi atklāts tad summa sastāda 112,63 EUR. Žēl ka cilvēks krīt tik zemu nieka dēļ. Uzmanieties no krāpnieka Aleksandra Pipko

Papildināts SIA Force Fix 06.01.2017

nevis Aleksandrs Pipko, bet Aleksejs Pipko

M Margarita Aukone 17.05.2017

Sia "Tevika Logi" pasūta kravu parvadājumus,bet nesamaksā, tā, ka esat piesardzīgi un neiesakam ar viņu stradāt vai cerēt ka parakstītajs līgums ar šo kompaniju Jūs kaut ka glābs no nesamaksātiem rekiniem. Mes apmaksu gaidam jau gadu. krava tika piegadata 25,04,16,