Kafejnīca "Tētis" - apkalpošana

Bijām dzirdējuši labas atsauksmes par šo kafejnīcu, ar ģimeni izlēmām aizbraukt un ieturēt vakariņas. Atbraukuši konstatējām, ka tīri jauka vieta, cilvēku padaudz, bet bija brīvi galdiņi. Devāmies apsēsties pie mūsu izvēlētā galdiņa, kur jau stāvēja lietotie trauki. Palūdzām, lai novāc. Oficiante pamāja ar galvu un devās tālāk. Pēc divdesmit minūtēm tā arī nesagaidījuši ēdienkartes, kur nu vēl novākto galdu devāmies pakaļ ēdienkartēm. Izvēlējāmies ēdienu. Atkal palūdzām, lai novāc no galda. Oficiante tik pamāja ar galvu un gāja tālāk. Rezultātā tukši vēderi, noniekota stunda brīvā laika, slikts garastāvoklis. Neiesaku. :( Visā visumā aizbraucām uz citu kafejnīcu, pie Dārziņiem, tur ļoti laba apkalpošana un patiešām gards ēdiens. :)

L lapa41 03.05.2013

Napatīkama situācija.Bet ēdiens gan tur nav slikts

V viks66 04.05.2013

ieteikums priekšdienām, nu lūdzu nesēdiet pie nenovākta galdiņa, un nebūs Jums problēmas.
10 gadu apkalpošnas pieredze.

M milzis777 05.05.2013

Arī man ar vīru netālu šī ēstuve atrodas, domājām iegriesties paēst vakariņas, biju personīgi tur pirmo reizi, bet noteikti pēdējo.
Pasūtiju Grieķu salātus- dārzeņi bija smalki sagriesti un uzlieta virsū veikalā nopērkama stikla pudelēs spilvas ražotā dārzeņu mērce salātiem.Nekomentēšu kā izskatijās un kā garšoja.
Otrajā pasūtijām cūkgaļas kakla karbonādi ar baraviku sēņu mērci-atnesa lielu šķīvi- ar vienu lielu karbonādi un kā piedevas bija 3 veida salāti-mārrutki, kāposti, bietes. :D nedz kartupeļi nedz kas cits. Es nezinu kas būtu noticis ar vēderu pēc šo salātu salikuma :D
Par gaumi nestrīdās, bet tādas bija manas vakariņas :D

T taracan 12.05.2013

Ja būtu papētījuši kārtīgāk ēdienkarti tad KARTUPEĻI ir jāpasūta atsevišķi. Ļoti jauka vieta, ļoti labi un garšīgi gatavo un ja kādam kas nepatīk lai gatavo mājās un nevandās apkārt bojājot cilvēkiem garstāvoli.

M Murmulis5 25.04.2014

Īstenība ir tads nerakstīts viesmīļu likums, ja zālē ir tīri galdiņi un jūs izvelaties apsēsties pie galda no kura tiko aizgjusi klienti, un to nav paspējuši novakt, negaidiet ka pie jums drīz pienaks un apkalpos. Gribat lai jūs ciena, cieniet arī apkalpojoso personalu. It īpasi, ja, ka jūs teicāt, zalē bija daudz cilveku.