www.sudzibas.lv Tet Saskaņošana

TET SIA - Saskaņošana

Ļoti negatīva pieredze ar darbiniekiem un to attieksmi. Ļoti nelaipni cilvēki tur strādā, kuri paaugstina balsi, nekorekti izrunājas, pārtrauc, vienkārši briesmīga attieksme pret klientu.
Ja vēlies saņemt saskaņojumu par projektu, vai kādiem darbiem saistītiem ar rakšanu ir vesels stāsts. Pa velti nekā nebūs! 26 euro +PVN, pretējā gadījumā mēnesi gaidīsi atbildi un visticamāk kaut kas nepatiks un vienkārši atcels tavu pieprasījumu.
Samaksājot naudu, vienalga ir jāgaida atbilde pāris dienas, viņiem atkal ir jautājumi uz kuriem tu sniedz atbildes, bet no viņu puses atkal klusums un tas velkas un velkas... Nekādu kontakttālruņu nav, e-pasta arī nav, ar inspektoru nav iespējams sazināties, lai risināt kādu jautājumu.
Visriebīgākaā kompānija Latvijā! Ne ar vienu lielo valsts vai pašvaldības uzņēmumu nav bijis tā kā ar šo, iedomājušies sevi par galvenajiem cilvekiem valstī!
Neiesaku no viņiem jebkādus pakalpojumus saņemt, tikai nervus sabojāsiet.

27.10.2020

T