www.sudzibas.lv Tet Krāpnieku kantoris!

Tet - Krāpnieku kantoris!

Absolūtais krāpnieku kantoris! Pieslēgt pakalpojumu ir iespējams salīdzinoši vienkārši, bet atteikties no tā ir vesela zinātne! Pirmkārt - to nav iespējams izdarīt online režīmā, vienmēr jāraksta vēstule, kuru tet tikai izskata 3 darba dienas, kad jau pavelk pakalpojuma abonēšanas laiku garāku. Tālāk tikai seko īstā jautrība - abonējot, piemēram shortcut tv - pakalpojuma minimālais abonēšanas termiņš ir 1 mēnesis! Bet... Reāli tas nemaz nav iespējams, jo ja atsaki pakalpojumu pirmā pakalpojuma abonēšanas mēneša ietvaros (abonēts 14. Aprīlī, atteikums aizsūtīts 6. Maijā) var nemaz necerēt, ka pakalpojums tiks atslēgts jau 14. Maijā. Būs jāsamaksā vēl arī par divām nedēļām pa virsu! Tas pats arī ar helio - kamēr nesāc draudēt, ka atteiksies no pakalpojuma vispār - nekādu normālu Cenas piedāvājumu nesaņemsi!

10.05.2020

P

T Tet nabadziba 23.04.2020
TET SUDU INTERNETS

Lens internets, gluko, saka ka ir labs un atrs! Drizak jav lens un su***s! VISS KO ES GRIBU IR LAI TAS STULBAIS NOLADETAIS TET BANKROTE JO TAS IR VIENS LIELS S*** PODA

S Sudzibas.lv Admin 13.05.2020

N Nils37 03.06.2020

Tu esi totals auns vai tik par tadu izliecies Tet ir viens no labakajiem internetiem nevar pat salidzinat neko citu

A atlansweiss 03.06.2020

Pakalpojuma sniedzejs skaita pakalpojumu no pirmās meneša dienas, cilvekiem kas saprot datorus lai nonaktu lidz pareizai sadala prasa laiku, ne vienmer instrukcijas ir saprotamas.