www.sudzibas.lv Tet Vissliktākais internets pasaule ka tādu var piedāvāt cilvēkiem katru dienu pievilst

Lattelecom - Vissliktākais internets pasaule ka tādu var piedāvāt cilvēkiem katru dienu pievilst

Ka var pārdod tik sliktu internetu man ir 0,9 mb/s
un speles ping virs 600, par televīzijas kanāliem vispār nerunāšu tie nekad nestrāda pilnīgi bezjēdzīgi maksat diezgan pieklājigu summu var teikt neparko, pietam dzīvoklis atrodas Rīgas centra nevis kautkados laukos. Cik reizes esam saukuši lattelecom strādniekus lai kautko izdara un pat tie neko nespej izdarit

I ieva.gulbe89 24.01.2018

cik pazīstama situācija, arī dzīvoju Rīgas pilsētā, tikai netālu no Mārupes. Biju spiesta izvēlēties citu pakalpojumu sniedzēju, jo likās neloģiski,ka,ja es vēlos savās mājās papildus WIFI, tad man par to vēl papildus ir jāmaksā, izdarījām izvēli par labu LMT. Bet ne par to stāsts. Tad vēl biju 8 grūtniecības mēnesī, bija septembra vidus, notīrīju visas iekārtas un devos uz apkalpošanas centru Spicē nodot iekārtas. Rakstīju iesniegumu, lai neliek man maksāt par oktobra mēnesi, jo fiziski pakalpojumu nelietoju,kā arī spēkā esošais līgums paredz,ka man ir jāziņo 3 dienas iepriekš,ka vēlos pārtraukt līgumu. 3 konsultanti VĪRIEŠI vārda tiešajā vārdā mani norēja,palika vīrs ar viņiem skaidroties, es aizgāju. Rezultātā samaksāju visu septembri un vēl piedevām arī oktrobri,kad man nebija ne ierīces, ne arī iespēja pakalpojumu lietot! Kā man paskaidroja, mans.lattelecom.lv man tika atsūtīts jauns līgums ( kuru es apzināti neapstiprināju, jo tas kaut kādu iemeslu dēļ bija terminēts) un tā kā es turpināju maksāt par ikmēneša pakalpojumu, automātiski nozīmē,ka esmu piekritusi jaunajiem noteikumiem. SLIMI un FUI!

A atlansweiss 01.02.2018

Ar wi fi vajag pasam nopirkt un uzstadit protams. Konketa situacija ir saprotama, jo dalit menesi par dienam nav izdevigi, jo pakalpojums maksas cik maksa un pasizmaksu nosegt var tikai ja lieto no 1 lidz pedejam menesa dienai. Menesmaksa ir saprotama jo internets tiek dalits pec atruma nevis apjoma.
Meistars man bija vajadzigs lai piesledz optiku, ievilka modemu, iekapaju speed test un viss.
Dazreiz nelasit piedavajumus kas ir majas lapa jo pats vari pieslegt wi fi iekartu un nemaksat menes maksu par wi fi(pats uzstadi un nemaksa), protams ja gribas lai kads gudraks uzliek iekartu aizej uz dator sevricu lai uztada tev wi fi.
Youtube paskaties ka rtikojas ar attiecigo iekartu un uz prieksu.

E esssssss 23.02.2018

Pilnīgi piekrītu,kvalitāte sliktāka nevar būt.Tapēc nav brīnums ka atsakās no tāda mēsla.

T Tiicis 23.04.2018

a) kas par pieslēgumu? DSL/ADSL/Optika;
b) kā izmanto wlan vai lan;
c) ko tu testē- Zimbabvi vai Vāciju.
Man liekas ka sēdi uz parastā wifi tīkla (piedavām ar sava portatīvā datora 10 gaus veco tīkla adapteri) un mēri ātrumu kamēr tavs kompis lejuplādē filmas no krievu trakera.