www.sudzibas.lv Tet Tikai neņemat šo...

Lattelecom - Tikai neņemat šo...

Labdien, palasīju daudzās sūdzības par Lattelecom un vēlējos pievienot arī savējo.

1. Nožēloju, ka pieslēdzu to internetu. Visu laiku internets ātrāks nekā bija līgumā - 5Mb/s vietā 7.11Mb/s (http://www.speedtest.net/). Pārtraukumi tikai 2x gadā, un pie tam atsūta brīdinājuma vēstuli, kad tas nebūs 4h, bet parasti tas tikai pazūd uz 15min. Citu laiku tas ir bez neviena pārtraukuma. Nu kā lauku iedzīvotājiem ko tādu var piedāvāt!

2. Iepriekš arī Rīgā īrēju dzīvokli, noslēdzu beztermiņa līgumu par internetu. Samaksāju visus montāžas izdevumus. Nopirku DSL modēmu. Un kad tuvojoties krīzei nācās pārvākties - tas bija jāaslēdz, nebija nekādu līguma sodu, biju mazliet saskumis, ka nemēģina mani apkrāpt. Kā tā Latvijā var !!

3. Tagad arī virszemes TV nopirku. Gāja ar mājas antenu, kuru biju biju nopircis jau sen, lai skatītos TV3 un LNT - citi kanāli negāja. Samaksāju tikai 39Ls un man uzreiz 2 kanālu vietā 5. Tagad jāskatās arī LTV1, LTV7 un TV5. Llaba kvalitāte, nav švīkas un pārtraukumu. Kā tā var!!!

Iesaku arī Jums nekādā gadījumā neiet pie Lattelecom, citādi visu laiku jāsēž internetā un jāskatās TV. Govis neslauktas un sieva neapmierināta :(

Un tiem, kas nelasa līgumus (iepriekšējās sūdzības) - Lūdzu ātri ejat pie ārsta !!!1 1

L lauris 10.02.2010

nu sveiki, sveiki lattelecom darbinieks :), pirkt dekoderi lai skatities to ko skaties ieprieks par brivu tas gan ir laba lieta

F funny 11.02.2010

:D labs! darbinieks vai nedarbinieks, bet vismaz oriģināli!

M Martins...... 11.02.2010

piekriitu...pareizi uzrakstiits!
Pasham ir lattelecom maajas komplekts, esmu apmierinaats.
Vnk ir miizelji kuriem nekas nav labs, nemaak lasiit, un piedevaam izdomaa veel nemaksaat reekjinus!

O osis 11.02.2010

Autors malacis !!!

K kolko 11.02.2010

Pilnībā piekrītu, kad bija mājas komplekts ātrums bija lielāks nekā solīts, ja interaktīvā nebija ieslēgta, paši vēl zvanīja, un piedāvāja pārslēgt līgumu, jo man ir piejams otiskais kabelis, pat lētāk sanāk, parasti, jau nepiedāvā lētāku variantu, bet nu labi, par to Cepuri nost Lattelecom priekšā ar viņu pakalpojumiem esmu apmierināts izņemot 177, bet tas ja uir cits stāsts

A Antons 11.02.2010

Kas par sviestu...Lattelecom pārstāvjiem vairs nav ko darīt.
Būtu labi, ja viss tiešām būtu tik jauki.
Bet īstās sūdzības par jums šeit ir vietā! Pašam V - TV. tagad - TV6 kubikojas un skaņa raustās tā, ka nevar paskatīties!

K kolko 11.02.2010

Antons bija tāda situācija man arī, bet vairs nav, un neemsu es LT pārstāvis, nekad neemsu bijis, vienkārši esmu lietotājs, kuru apmierina niegtie pakalpojumi, un to kvalitāte, jo katram jau var kas notikties, kādi brāķi vai kas tamlīdzīgs...

ž žurkaKornēlija 11.02.2010

...neemsu, neemsu un vēlreiz neemsu...kas tas ir un ko ēd ziemā????:))))

S Shumins 11.02.2010

Lai uzrakstītu ko labu, nav nepieciešams strādāt attiecīgā kompānijā. Protams man gribētos arī laukos optiku, bet necentīšos par to sapņot.
Žēl, ka daudzi pat nemēģina izlasīt līgumus, prasa, lai Lattelecoms nopērk televizoru, jo tam jānodrošina bezmaksas televīzija, iesprauž savu p***i dekoderā un saka, ka nekā nerāda. Ja es strādātu Lattelecom, veiktu lielāku izskaidrošanos - ierīkotu bezmaksas zvanu līniju, kur uzdot jautājumus, un protams atlaistu tos, kas visu nepastāsta līdz galam, bet tas jau citu kompitencē. Lai šis ir mans paldies par sniegtiem pakalpojumiem. Esmu apmierināts.

Sūdzības būtu rakstījis pirms Lattelecom atcēla monopolu, tad gan kaitināja līdz baltkvēlei. Biedēja, ka laukos mēs pazaudēsim telefona nummuru, ja atteiksimies no tiem un nekad mūzā nebūs vairs telefons utt. Bet kopš monopola atcelšanas - prieks sadarboties, jo ir taču iespēja aizbēgt pie konkurentiem. Tas daudz ko ir mainījis...

B Beķeris 12.02.2010

No Lattelecom lietotājiem (ne darbiniekiem) neesmu dzirdējis pārāk pozitīvas atsauksmes. Pašam arī lattelecom- telefons un Virszemes televīzju pirms jaunā gada paņēmu. Godīgi sakot, biju gaidījis uz ko vairāk, jo dažus kanālus pat analogajā uztverē rādīja labāk. jā, labi testa režīms, to es saprotu un samierinos. Taču liekas neētiski pieprasīt par to pilnu maksu. Tāpat, kā Maximā neviens neprasa pilnu maksu par nocenotajām precēm!
Ieteiktu Lattelecom darbiniekiem nevis jokoties internetā, bet nopietni piestrādāt pie kvalitātes uzlabojumiem!!!

A Anda 13.02.2010

Nevaru saprast, ko man izvēlēties? Kurš ir labākais piedāvājums?

R Rūdis 17.02.2010

Vēl jau pastāv kabelis un satelīts. Nu kabelis, protams, pilsētai, bet satelītu var uzstādīt praktiski visur.
Lattelecom VTV pašam nav, bet vecvecākiem laukos ir, un ik pār nedēļu saņemu zvanu, lai braucot un labojot, ka atkal nerādot labi. Vienreiz antena bija pie vainas, bet pēdējās nedēļās kanāli pavisam slikti rāda, kaut antena noregulēta ļoti labi.

A Anda 17.02.2010

Bet ko lai Rīgā labāk ņem? Kabeļniekiem visiem baigi līguma nosacījumi un arī par visiem tepat arī sūdzības./

A Andris 17.02.2010

Kur Īvandē var pieslēgt Latelecom internetu ar 5mbit ātrumu? Es dzīvoju Īvandē un man Latelecom pat 1mbit nevarēja pagaišvasarā piedāvāt un vispār uzlika triatel kasti, kura nestrādā vispār!

Ja tas superinternets ir tāds pats kā Ēdolē un Alsungā, tad tam latelecom pakalpojumam vērtības nav- pa velti var viņu neņemt- raustās IP televīzija reāli gļuko -iet neiet nu riktīgs digitālās TV tests telefonlīnijā.

Cik zinu daudzi īvandē un Ēdolē izmanto pcabc internetu, lai arī ātrums ir līdz 3mbit/s toties strādā stabili un cena arī ir 5ls/mēn. Ofiss ir Kuldīgā un meistari arī ātri atbrauc no Kuldīgas, ja kautkas nav kārtībā.

Lattelecom uplods 5mbit vietā 7mbit- sviesta reklāma. Cilvēks rīgā palicis bez darba rijot ripas, tāpēc tāds ātrums laikam arī rādās. Grib iestāstīt lauciniekiem to, ka sats jamet ārā un tagad jaskatā pieci TV kanāli, kurus jau sen Latvijā cilvēki skatās kopš 1998 gada ar parasto televizoru. Vēl tik vaig pareklamēt, ka no digitālās televīzijas redze uzlabosies.

Telekom digitālais bizness iebraucis auzās- pārdevuši visā valstī 50 000 kastes un no tiem 12 000 izmanto maksas TV- tā kā pret LV iedzīvotāju skaita pamaz!?

Pats dzīvoju Īvandē un kaimiņiem ir viasat pieslēgumi jau divus gadus. Tu mīļais Rīgas atbraucēji pasaki man lūdzu lauku Īvandniekam- neizglītotam cūkkopim, kas neko nesaprot no ekonomikas un finasēm: kāpēc man tagad jāpērk kautkāda gļukaina DVB-T kaste, kur Kuldīgā veikalos ir čupām sanestas atpakaļ uz garantiju, ja man sen jau rāda Televīziju no VIasat? Ko? Vai man jāatkārto ceturtās klases viela matemātikā vai arī jābrauc uz Rīgu pamācīties?

Lattelecoms grib iestāstīt, ka man jāatsakās no daudziem viasat kanāliem un jāpērk dekoderis par 40L un jāsāk skatīties 5tv kanāli. Pašam telekomam vaig palasīt info internetā, ja tāds ir pieejams. INFO: TV5 Latvijā būs maksas pakā!!! Varbūt arī TV3 būs maksas pakā? Cik tad tā maksas paka maksās vasarā?: varbūt pamatpaka maksās 5Ls?

Par šītām reklāmām telecomu vispār vaig tiesā iemest- čakarē lauciniekiem smadzenes.

Vispār par Īvandniekiem varu teikt, ka īvandē tādu cilvēku, kuri maksās par internetu 15Ls diez vai atradīsiet!

A Andris 17.02.2010

Vispār ko tas čudaks Īvandi apdirunā, kādi lattelkom pārtraukumi 2x gadā ar intervālu 15min. Man vispār telefons pirmstam nešancēja pusgadu, kāds dsl? Pirms diviem gadiem dsl Īvandē, Kuldīgas rajonā? un 5megas pirms diviem gadiem telekomam vispār maksāja pāri pa 20Ls.

Pagasts visulaiku izmanto abc internetu, ko tad neslēdza latelekom ar lielo ātrumu? Es uz pagastu zvanīju, tur telefonlīnijā tāds fons, ka tur līdz DSL savienojumam tāpat, ka līdz atomreaktora uzstādīšanai Ēdolē!

Lattelekom aģents vispār zina kur ir īvande? Aģent Šmit izlien no matricas realitātē!

Fui, riktīks fui latelecom mārketinga vadītājam interneta vidē. Tirgu vajag izpētīt!!! Īvandē kopš pagaišā gada muļķā dēla internets ir pieejams par velti, tāpat kā citos pagastos.

fui fui.

A Andris 17.02.2010

Jo vairāk pārlasu reklāmu, jo grūtāk pārdzīvot tādu smadzeņu čakarēšanu. Ja reklāmu dzītu uz Vārmi, tad varbūt tā neanalizētu, bet Īvandē vispār ir 300 iedzīvotāju un daudziem jau ir interneta pieslēgums, tapēc šitādas telecom muļķības ir jāatklāj arī pārējiem LV iedzīvotājiem.

Pirmkārt gribu uzsvērt to, ka Aģents šmits ir supernekompetents tehniskajā jomā arī par virszemes TV, kuru paši piedāvā:

1.Tagad arī virszemes TV nopirku- kas tas pa tekstu, kā var nopirkt virszemes TV? Sanāk cilvēks kļuvis par Lattelekom akcionāru vai?

2.Gāja ar mājas antenu, kuru ... Kas gāja? kā televīzija var iet?viņai kautkādaskājas ir? Par LNT un TV3 Īvandē nu baigais bleķis, šos kanālus vietām vispār redzēt nevarēja un nevar, jo redz šmits nav apskatījies Īvandes reljefu, Īvande atrodas aiz kalna, tāpat kā ēdole un decimetru viļņi neliecas apkārt kalniem, savukārt metru viļņi, kuros raida LTV1 un LTV7 no Kuldīgas, tie liecas apkārt kalnam un šos kanālus vēl varēja daudzmaz redzēt. TV3 un LNT vispār vietām nav uztverams analogā apraidē Īvandes pagstā. Man pašam mājās ir kombinēta antenu sitēm, katram kanālam sava antena ar speciālu vairāku joslu sajaucēju, signāla pastiprināšanu, šāda sistēma rāda arī Ventspils TV un Talsu TV. Kaimiņam nav antenas, viņš un viņi skatās VIASAT. Tā ka šmitam rādīt neko nevarēja, vienīgi, ja viņš dzīvo pašā īvandes sākumā-Kuldīgas virziens. Ja šmits dzīvo tuvāk priedainei, tad DSL ir pieslēgts pie Priedaines centrāles un tur(priedainē) telecomam internetam ir superslikti sakari. Pings 30 ms.
Pārbaudiet arī Jūs savus internetus: Spiediet start/run/ping www.deac.lv -t un spiest enter.
Es dzīvo Īvandē, man pings līdz deac ir ~10-20 ms.

Tā, kā par to televīziju šmits lej konkrētu ūdeni!!! UN un analogajai televīzijai pazīme švīkas nozīmē citu iekārtu traucējumi. Vāja signāla raksturojums- sniegs, sniedziņš, migla. Švīkas ir uz LTV7 tāpēc ka Padurē augstsprieguma transformātoram ir kautkāds bojājums!!! O.

3.nav švīkas un pārtraukumu... -analogajai TV nekad arī nav bijuši pārtraukumi! Pārtraukumi raksturīgi digitālajam signālam (TV) un lielākoties tapēc, ka problēma ir ar augstfrekvenci- vājš signāls, pēkšnš signāla kritums (spad signala).

Vienīgais pozitīvais ieteikums ir : *Iesaku arī Jums nekādā gadījumā neiet pie Lattelecom- lūk tas ir labākais ko Aģents šmits ir ieteicis cilvēkiem! Bet no psiholoģiskā cilvēka (indivīda) reaģēšana modeļa ir izveidota (modelēta) situācija, kuras rezultātā situācijas Veidotājs (aģents šmits) gaida cilvēka pretreakciju - neiet pie Lattelecom maina(zemapziņa automātiski to dara) smadzenēs pret iet pie Lattelecom . Redz kā telecoms strādā un tā jau saucas cilēku (mērķauditorijas) slēpta ietekmēšana izmantojot NLP tehnoloģijas!

Lūdzu LV iedzīvotāji uzmanieties no šādiem prikoliem, jo telecom mērķis ir nevis nodrošināt Jūs ar internetu un televīziju, bet atbrīvot no finansēm!

S Shumins 17.02.2010

Negribas kasīties ar sava pagasta iedzīvotājiem ~ tie ap 450 vienību, iespējams pats kaimiņš man tagad mēģina uzbraukt :)
Dažreiz der padomāt pirms sākt d***t uz otru. Internetu Īvandē var dabūt labu tad, ja dzīvo pie Ēdoles robežas.
Atceros, kad 2002. gadā muterīte besījās, ka Īvandē visi tik nabadzīgi un nav 5 cilvēki, lai uzstādītu tur kaut kādu mistisko kastīti internetam Īvandes centrālē, lai katram Īvandē nodrošinātu internetu. Citādi mocījāmies ar iezvana internetu. Un kad beidzot sakasījām dažus datoru pionierus, kas sev mājās nopirka datorus - pieteicāmies Lattelecom, ka ir cilvēki, lai velk internetu. Bet par laimi, izrādījās, ka esu pieslēgts pie Ēdoles. Prieks un laime. To, kas Jums pēc tam tika savilkts, to tikai Dievs zina.
Gribējām ievilkt visus 10Mb/s, bet Lattelecom pārstāvis ieteica neņemt, jo diez vai pa to garo kabeli atnāks tie 10Mb/s, būs tā pat kā ir, tikai maksāsim vairāk. Arī Interaktīvo TV teica, lai neņem. Būs pārāk liela noslodze internetam un telefonam. Tāpēc, kad bija iespēja - nopirku Dekoderu. Protams, ja kāds uz 1Mb/s grib darbināt internu+TV+telefonu čiks tikai vien sanāks. Viasat nekomentēšu, katrs pats izvēlas, kurā cilpā likt galvu.

Un vēl piebilde daiļd****jiem.
Anda teica:
"Cilvēks Rīgā palicis bez darba rijot ripas, tāpēc tāds ātrums laikam arī rādās. "

Andris teica:
"Aģent Šmit izlien no matricas realitātē!"

Gan jau uzzināšu, kas Jūs esat, Īvande jau ir maza. No Andas par uzbraucienu gribēšu vienu Polšu un atvainošanos. Bet no Andra atvainošanos un polšu par katru Aģentu Šmitu, kas pieminēts. Citādi Ve**(internetacenzūra)** mājās Jūs nebūsit gaidīti. Ir dzirdētas muļķības internetā, bet šis jau pārkāpj jebkuras uzvedības normas. Jebkurā gadījumā jūtos ļoti aizvainots un šādas lietas ilgi atceros. Un lielākais aizvainojums ir tad, ja tevi internetā pazemo paša kaimiņi... (bez komento)

Bet, kas attiecas uz Lattelecom, esmu ļoti apmierināts par internetu, un šī nav reklāma. Gribēju pateikt Lattelecom paldies, par pakalpojumiem, bet Latvieši jau visu pārprot. Tikai negatīvisma vien. Un, ja kāds netic, ir saglabātas pārtraukuma vēstules, kā arī konkurenti var noteikt manu IP, iesūdzēt tiesā, un paši atnākt tos 7.11Mb/s (http://www.speedtest.net/) izmērīt. Un Lattelecom darbiniekiem, te vispār nav nekāda sakara. Būtu zinājis, ka nāksies kasīties ar kaimiņiem, nebūtu šo vispār rakstījis. Gribēju kā labāk, iznāca kā vienmēr...

Atvainojos, ka mans raksts kādam rada naidu, tas tā nebija domāts.

S Shumins 17.02.2010

Aģents Šmits atvainojas Andai :3

Anda šeit nipričom, visas pēdējās saspamoja Andris, esmu pārskatījies. Liekas būs par vienu polšu mazāk :(
Lattelecom internets tik lēns, ka nekā pie datora šēžot nevar saprast - vai arī tas no ripām, vai tāpēc, ka zaudēju darbu (stress). Grūti spriest.

A Anda 18.02.2010

Nu bet ja nepiedošu??

S Shumins 18.02.2010

Nāksies ar to sadzīvot un turēt naidu uz mani. Zināsi, ka ir kāds muldoņa laukos, kas bez iemesla aizvaino citus :)

Pakonsultējos youtube, kas ir "So Not Cool" un "Supercool".

Un izdomāju, ka arī no šīs situācijas iziešu ar "Supercool" padomu, nevis "So Not Cool" - varbūt palīdzēs ;P