www.sudzibas.lv Tet Rēķins

Lattelecom - Rēķins

Internetu pieslēdza 6. jūnijā 2013, bet rēķinu jau prasa samaksāt par visām atlikušajām dienām līdz 25. jūnijam, tā teikt jau uzpriekšu, bet pirmstam neviens jau par to nebrīdina ka rēķins būs jāmaksā par tekošo mēnesi. Un galveneais, neko pat sarunāt nevar. Normāli būtu, saņemu rēķinu jūlijā un samaksāju, bet lattelecom neko nevarot darīt.

S smīkņa 20.06.2013

Un kurš līgumu parakstīja?

Dookie 27.06.2013

Счет оплачиваешь за текущий месяц, если тебе кажется, что это не нормально, то не значит что должно быть по твоему. И разве это такая большая беда? Платишь за услугу, которую получаешь в данный момент. С чего это Латтелеком должен тебе предоставлять услуги авансом?

B b234 05.07.2013

Dookie: Šeit tik pat labi var jautāt - kāpēc man sava nauda kādai firmai būtu jāmaksā avansā?!

Autoram: Līguma izbeigšana ir 30 dienas, tāpēc jebkurā gadījumā Tu maksā par pakalpojumu, kuru izmantosi. Es saprotu, ka jūties nepatīkami pārsteigts, jo jaatrod lieka nauda, ko samaksāt par internetu avansā.