www.sudzibas.lv Tet Neuzķeraties uz šiem pakalpojumiem

Lattelecom - Neuzķeraties uz šiem pakalpojumiem

Neuzķeraties uz šiem pakalpojumiem. Pēcpusdienā, vakarā, dažreiz pat naktī lapa verās vienu minūti. Ārzemju lapas jāgaida līdz novecosi. To iTV vispār nēsmu redzējis divus mēnešus. Ja redz tad raustās tā, ka nevar neko skatīties. Vispar nesaprotu kur var piedavat 10mb/sek, ja lapa velkas ar 10Kb/Sek.

S SERGIO 11.04.2007

Tozhe postavil sebje lattelekom internet... a okazivajetsja 4to kogda tebje jego podklju4ajut tolko togda uznajo6 4to dogovor na 18 mesjacev, a do etogo tebje nikto ni4ego negovorit!!! I ka4estvo hernja polnaja, MAX skorostj kotoruju udalosj dostignutj-500kb/s, da je6jo i otrubajetsja posledneje vremja postojanno... NEPODKLJU4AJTESJ K ETOJ HERNE!!!

V Vix 05.01.2008

Nezinu man draugam ir Maajas komplekts 2 iet bez visaadiem gljukiem internets.

Q qaws 21.01.2008

Priecājies par tādu netu mans LTC DSL jau 3 gadus ir lēns un protams neko nelabo un tāds ir visam pagastam nevis tikai man vienīgajam, mums ātrums patstāvīgi ir aptuveni 10- 20 kbit/s mērot speedtest.lv, pings pie 2000 un vairāk.

Rakstīji ka lapa veras minūti- es priecātos ja man tik ātri vērtos, man piemēram lai ieietu draugiem.lv paiet aptuveni 20 min!!! Vot to es saucu par lēnu. Un protams jāmaksā ir tāda pati suma kā jau visiem Mājas komplekta lietotājiem

J Jānis 26.02.2008

Nevaru piekrist. Lietoju Lattelecom pakalpojumus vairākus gadus un esmu apmierināts. Pašreiz lietoju "Mājas komplektu-3. Kvalitāte teicamā. Internets strādā nevainojami. Ja gadās kāda ķibele ar internetu vai TV, piezvanu palīdzības dienestam. Darbinieki ir ļoti uzmanīgi un laipni. Vienmēr palīdz novērst problēmas, ja tādas parādās, bet tas notiek reti. Manuprāt, Lattelecom serviss ir labākais no visiem, ar kuriem nācās saskarties šajos gados. Paldies viņiem par to. Vienīgi gribētos, lai pakalpojuma cenas būtu zemākas.

E eda 05.06.2008

Ės arī nesūdzos.Man tagad pieslēdza prof. pirms tam bija māj.k.3 ātrums ir lielāks, un man caur routeri ir 3 kompji pieslēgti.Lapas verās uzreiz visiem, ja kačā tad gan 2 nevar kopā.bet lapas tāpat veras normāli.Katrā ziņā pa vienu spēlē concert strike, pa otru skatos filmas.paldies lattelecomam-malači.

N neapmierinātais 25.08.2008

LTK prof. pieslēgums ir kaka, un ja tehniķis paska - jā nespējam jums šeit nodrošināt prof. pakalpojuma ātrumu, tas nenozīmē, ka rēķins samazināsies vai piedāvās pārslēgt uz citu pakalpojumu, dīzāk soda rēķinu piedāvās par līguma laušanu, lai pārslēgtu uz citu.Jo lūk mēs jau vainīgi ka nets neiet. IBIO.Un vēl viņi laipni māk pa telefonu pateikt- "Mēs Linux neapkalpojam"

vien 24.01.2009

Esmu ļoti apmierināta ar LTK netu. Ātrums tāds kā solīts. Domāju, ka pusei no tiem kas sūdzās ātrumu rij antivīrusi un visādi torentu klienti..vai vienkārši kāda problēma ar datoru

H hetera 07.03.2009

Man ari ir mājas komplekts, viss darbojas ideāli, nets iet kā bitīte...

R Roberts 07.05.2009

Nu tu gan salielīji lattelecom!
Man lapas pat ar 10 kb neveras!

Nets vismaz reizi dienā nestrādā līdz brīdim kad piezvanu 177, kad uzspiežu ciparus, pēkšņi nets parādās!
Tv vispār neņēmu, jo 28 kanāli ir smiekls!

Up ātrums ir vispār kaut kas neticams : max 60 kb/sek, maksimālais ko var izvilkt, pie lielas veiksmes.

Apkārt tikai dzirdu man Up 500, 600, ar tādu gribu, bet sods ar ir liels, tapēc negribas iet prom!

P Puka 16.10.2009

Jau ilgus gadus lietoju lattelecom un esmu apmierināta. Pašlaik lietoju arī viņu interaktīvo TV- nekādu sūdzību. Ja dažreiz kas gadas- zvanu 177 un operatori pieņem sūdzību un nodod risināšanai.
Ja tiek lietots windows, tad arī palīdz atrast vainu datorā un novērst. Ticu, ka viņi nemāk konsultēt Linux, Mac, bet tie cilvēki, kuri viņus lieto, noteikti taču māk arī paši viņus apkalpot :D Gribas izlikties stilīgam pie Mac vai advancētam pie Linux? Tad iemācies arī Ip nomest vai iestatījumus salikt :)

R Raivo 30.11.2009

Nu lieta, tāda, ka ar DSL mēdz būt tādas problēmas. Nesen lasīju, ka Lattelekoms piedāvā optisko internetu, varbūt ir vērts mēģināt - http://internetslatvija.wordpress.com

B Baņkieris 30.11.2009

Man arī "Mājas paka3" un nekādu problēmu! Vakara stundās pat ātrāks nets, nekā pa dienu!

S Svetlana 25.01.2010

Viņiem tagad iet akcija uz interneta pakalpojumiem (mazāka cena ir 5.60).Peteicos, bet iznāk ka man pirms ierikosanas vajag samaksat kaut kadus 30 latus-garantija!!
Kas par garantijas maksu-informaciju nekur neatradu, rezulatata-atteicos, jo iepriekš malda topošus klientus!!!

Z zigis 01.02.2010

man ar LT nekādu problēmu nav. jā varētu jau vēlēties upload ātrumu vairāk par 55kb/s, bet toties tagad download nāk stabili 750kb/s agrāko 550kb/s. un dažu labu brīdi pat uzkāpj līdz 8mb/s, bet nu tas ir reti. telefona līnija gan man ir vismaz kādi 20 gadi veca. ja internets nenormāli velkās varbūt vajadzētu pamēģināt datoru iztīrīt no visādām draņķībām, bieži vien tas visu atrisina.

R Raivo 23.05.2010

Nu ko jūs sūkstaties?!
Nobalsojiet par optikas attīstību un būs jums internets 500 Mbit/s - tas takš nav sarežģīti -

O optikas upuris 09.06.2010

Optisko tiesam neiesaku, pats esmu ta upuris jau pusotru menesi un busu vel gandriz 2 gadus. Noticeju ltc rozainajiem solijumiem, lai gan ari pirmstam daudzkur lasiju kritiku... taka tipisks latvietis auns pirms velesanam noticeju, iebazu cilpu kakla (nosledzu ligumu uz 2 gadiem). Pie veca operatora, kas solija 8mbit liguma vareja uz arzemem daudzkur dabut 20mbit. Pie lattelecom 200mbit optiska, kas man tagad, uz arzemem videji 400KB/sek. Un nav te sakara, ka taja gala ir parslogots vai ierobezots, jo serverus kurus diendiena izmantoju ari pie veca operatora un tagad ir tie pashi un tads mulkis ari neesmu, lai ar so ltc varetu aizbildinaties. Katra zinja, ja jums ir normals provaiders kaut ar 20mbit neoptisko neiesaku ltc, ja jums ir sudigs tad var ari paprovet ltc, tikai ne uz ilgterminja nosacijumiem. Mana rajona te par identiskam cenam labi konkurentprovaideri netrukst, kur draugiem tiesam ir internets lido uz 100mbit ;(

A Aleksandrs 22.06.2010

Pie veca operatora, kas solija 8mbit liguma vareja uz arzemem daudzkur dabut 20mbit - Бред сивой кобылы...У вас канал при 8mbs больше 16 mbs не пропустит. А знаете почему? Нет? Печально... Поищите в гугле. И кстати для хомячков - латтелеком монополист загран трафика в Латвии... Вы не знали? Абсолютно ВСЕ компании покупают право на использование трафика у латтелекома, напрямую или косвенно через другие фирмы. Так что то, что вы пишите по поводу, что у других лучше или хуже - бред. У всех есть свои косяки. Мana rajona te par identiskam cenam labi konkurentprovaideri netrukst, kur draugiem tiesam ir internets lido uz 100mbit ;(...Спасибо, поржал. Я по локалке через свич с дома в другом квартале сам по 100 качаю и толку с того? Оптика латтелекомовская нормальная вещь...Просто выкиньте свой пентиум первый с 98 виндвсом и купите нормальный агрегат, нормально настроенный. А то большинство сидят на виндовских пиратках или сборках, а потом жалуются, что у них все лагает и тормозит... Сами же и виноваты.

K kristaps 06.03.2011

LIETOTĀJI! IEMĀCATIES TERMINUS MBIT/S UN MB/S! Dajebkurš provaideris visas savās reklāmās tēlo kruto un ātrumu piedāvā MBIT/S mērvienībā tapēc ka šajā mērvienībā ātruma ciparu var teikt lielāku un pilnīgi visi ķer uz muļķiem tādem kā jums, bet MB/S ir reālais ātrums ko var izspiest!

Pastav vienkārš matemātisks dalijums = Paņemam to pašu 10MBIT/S DSL : 8 = 1.25MB/S šādu reālo maksimālo ātrumu var dabūt

100MBIT/S Optika : 8 = 12.5MB/S
200MBIT/S Optika : 8 = 25MB/S

Protams optikai arī lai tādu reālo ātrumu varētu izspiest vajag attiecīgas mūsdienīgas iekārtas tavā datorā! Pašam ir 200MBIT/S optika un es esmu izspiedis no sava 3 gadus vecā paškomplektētā āzīša 23MB/S!

Tas tapēc ka jūs paši esat muļķi un uzķeraies uz katras reklāmas nenozīmē ka uzreiz vainīgs ir provaideris! Provaidera darbs ir tieši taisīt aizrautīgas ar LIELIEM ātruma cipariem reklāmas kurās tādus muļķus kā jūs ievilināt ;)

Un nē es nesmu LTK pārstāvis bet LTK daudzus gadus klients - kad dzivoju jurmalā ta protams tas pats DSL tika izmantots 6 gadus jo neko citu nevarēja dabūt tur(pat es bij viens no pirmajiem mājās ar internetu un kad vēl LTK DSL sākumā ārzemju lapās varēja iet tikai pēc plkst 18.00), pagāšgad pārvācos uz rīgu un te izmantoju optiku, iepriekš te bij Baltkom100MBIT/S kabelis netam uz kā arī nācās pāris mēnešus pasēdēt jo bij līgums un vot Baltkom kabeli salīdzināt ar LTK optiku... nemaz nevar salīdzināt cik LTK ir priekšā kvalitātes ziņā! Baltkomam labi ja 8MB/S izspiedu un ta tas bij retums.. pārsvarā maksimālais bij 4-5MB/S :D nemaz nerunājot par brīvdienām kur varēj kādus 2MB/S izspiest jo ta laikam visi uz vienas līnijas uzkārās un aidā ātrums NEKĀDS!
A toties LTK vienmēr pa šiem 5mēnešiem stabils nets! Vienalga vai brīvdiena vai darbadiena!

J Jānis 20.05.2011

Mājās pieslēdzu optiku līdz 200 MB/ps
Patiesībā iet vēl ātrāk. Mērīju - 204MB/ps
Par ko Jūs te vispār gvelžat? Noteikti ka ir vecā līnija un pacietīgi tik gaidiet optiku.

L Locker 25.05.2011

Я считаю что первым делом лучше обратиться к работникам латтелекома, а потом только делать какие-то выводы и писать жалобы.