www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, slikts serviss eletroenerģijas tirdzniecības jomā

Lattelecom - Krāpšana, slikts serviss eletroenerģijas tirdzniecības jomā

Par cik simbolu skaits ir ierobežots, būšu ļoti īss. Kopš Š. G janvāra, kad jānodod elektrības skaitītāju rādījums majoru ielā 1, Suži, Garkalnes novads (pārējie skaitītāji ir ar automātisko nolasītāju) ieiet savā mans Tet lapā nav iespējami (šodien piem. Daru to jau 5. Stundas) . Līdz ar to janvāra rēķinā parādās elektroenerģijas patēriņš-51. Kwh (pagājušā gada patēriņš objektam sastāda-82. Kwh, savukārt mans tet lapā skaitītāju nodošanas pozīcijā vidējais mēneša patēriņš-12. Kwh) . Par janvāri nodotu rādījumus caur sadales tīkli mājas lapu, kas atbilst lielumam par 2019. G. Novembri, taču Š. Ģ. Rēķins atkal uzrāda patēriņu-51. Kwh. Par cik arī šodien nevaru ieiet, tad arī jaušams, ka nākošais rēķins būs analoģisks. 1. Datumā izdevās ieiet, bet nodot rādījumus neizdevās jo programma veidota tā, ka nepieņem rādījumus, kas mazāki, kā par iepriekšējo mēnesi, izmetot norādi - kļūda saņemot skaitītāju datus. Tā krāpās ari elektrum ar jautājumu vai nezogu. Pēc ilgstošas sArakstes viņi šo atteikuma pozīciju programmatūrā atcēla. Aicinu to darīt arī tet. Es neprasu atlīdzināt pārmaksāto. Ar nākošo rēķinu es jau būšu samaksājis par patēriņu par 3. Gadiem uz priekšu. Es jūs tagad sponsorēju (jo no bankas aizņemoties jums būtu jāmaksā procenti) , bet jūs-par 3. Gadiem uz priekšu (ja Cena paaugstināsies) . Mēs šeit runājam par matemātiku 1-4. Klasei, tāpēc atzīsim tās pārzināšanu par vispārzināmu faktu, līdz ar to jūsu rīcība atbilst maza ielas zaglēna rīcībai. Tāpēc tet ģenerāldirektoru juri gulbi lūdzu to pārtraukt un savest datu sistēmu atbilstošā kārtībā, lai vismaz es varētu ieiet mans tet un nodot radījumus, atmest maza zaglēna ieradumus. Varat arī to nedarīt, kas tur sīks sūdzībnieks, bet tad jūs redzēsiet velnu, kas no senebreju valodas nozīmē-pretinieks. Man kā pretiniekam ir vismaz 100. Veidu kā jūs pievarēt, jo viss mans mūžs ir cīņa ar jums līdzīgiem. Vairāk j. Gulbja k-gs es jūs netraucēšu. Ar cieņu! Rolands Ludriks.

03.03.2020

BondsBonds 03.03.2020

Paldies par matemātisko uzdevumu, noteikti to atrisināšu.. nekad.

M Mego izmeklētājs 04.03.2020

Mainat enerģijas piegādātaju