www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Lattelecom - Krāpšana

Helio tv ir pilnīgs brāķis. Acīmredzot veidojuši cilvēki, kuri paši neskatās tv un nelieto tv pulti. Normāli vajadzētu būt, ka lietošana paliek ērtāka un vienkāršāka. Bet šeit ir pilnīgi nesaprotami. Man pat ar normālu redzi jāiet tuvāk tv, lai salasītu izvēlnes sīko druku. Izskatās, ka ļautiņi gribēja izgudrot jaunu riteni, bet sanāca ķerra. Pie tam pilna ar sū... Laikam jau būs jāmeklē kāda cita tv,

V

L Livva 07.09.2018

Gribu mudināt visus atteikties no Lattelecom, nevis samierināties ar Lattelecom rīcību.
Tā ir krāpniecība, esošā pakalpojuma vietā piedāvāt brāķi.
Burti ir pilnīgi nesalasāmi, kā padomju laikos jāceļas no divāna un jāiet pie tv, lai pārslēgtu kanālus, bet pat tad to varēja izdarīt ātrāk kā tagad. Un vēl pilnīgi nesazvanāmais tehniskās palīdzības numurs.

V vija berzina 08.11.2018

100% taisnība Livvai! Arī es nevēlos samierināties,bet atteikties no LATTELECOM,lai nebūtu jābojā nervi un jāmaksā par n-tajām tematiskajām pakām,kuras nevēlos skatīties. Lūdzu Jūsu padomu,kas vēl varētu nodrošināt iTV bez problēmām parastam cilvēkam?Esmu dzirdējusi,ka iTV HELIO ir domāta jauniešiem.

E Evanans 09.09.2018

ar nepacietību gaidu kad Lattelecom komentēs šo situāciju . lielākā daļa cilvēku cepās un vārās par jauno sistēmu ,tātad ir kas neparizi izdarīts .

E Ervins 09.09.2018

Nu bac ko esat izdarijuši ar tv ?!

S Sanita S 11.09.2018

Tieši tā. Un ko darīt cilvēkiem ar brillēm. Tieši tāpat, ar visām brilēm, jālien pie ekrāna lai tos kanālus saskatītu. Ja grib uztaisīt vairākus kanālu sarakstus, tad tie pēc tam jāparslēdz velns zin kur. Kā man patika ka varēja nospiest bultiņu pa kreisi un redzēt ļoti labi pārskatāmus sarakstus. Arī apsveru domu atteikties.

K Kaspars 14.09.2018

Pilniba piekritu helio pilnigs brakis neko nevar vairs saprast pilnigs me...! Jamekle cits tv poedavatajs!

I Ilze Liepa 25.10.2018

Manai mammai 87 gadi. Viņa nabags vairs vispār neko nesaprot.
Ar veco versiju nebija problēmu, pat atkārtojumus mācēj auzlikt. Tagad pat kanālus nevar pārslēgi. Taču arī viņa ir cilvēks un maksā Lattelekom rēķinus. Pretī saņem nekvalitatīvu nesaprotamu pakalpojumu- Helio TV

V vija berzina 08.11.2018

Dzīvoju privātmājā un man 15.10.2018 naktī piespiedu kārtā tika nomainīta iepriekšējā iTV,kura bija laba uz helioiTV ar nesakaitāmām pakām.Esmu ļoti neaqpmierināta,jo šī TV man sarežģī dzīvi,uz ekrāna meklējot raidījumu burti ir nesalasāmi,tik daudz tematiskās pakas man nav vajadzīgas,jo es tās neskatos. Atteikties nav iespējams,Zvanot uz numuru 67000177 uzdot jautājumu nevaru,netieku uzklausīta ar operatoru saruna netiek nodrošināta.Viens vienīgs bardaks,vai arī tā ir krāpniecība? Arī es lūdzu padomu lidzcilvēkiem,kuri lieto šo HELIO ITV kā no LATTELECOM varētu atteikties un ko izvēlēties šajā vietā?Kas nebojātu nervus?Lūdzu uzrakstiet.