www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Lattelecom - Krāpšana

Biju lattelecom klients 5. G. Internets vēlāk tv bet no 2018. G.5. Janvāra atslēdza piekļuves interneta signālu man no šās dienas nāk rēķini kuri man jāsamaksā par nelietotiem pakalpojumiem. Pats nevaru piezvanit uz lattelecom nr.67444444 var tik uz maksas nr. Jo esmu bloķēts 25 dienas nēsu nomaksājis par pakalpojumu ko nēsu apstiprinājis elektroniski (jo to nekad nedaru, rēķinus maksāju ar naudu) manā vietā esot parakstijies lattelecom darbinieks vārdā rolands. Tagad man jāmaksā lattelecom par nenotikušu pirkumu kuru nēsu iegādājies, un man nav nekādi dokumenti par iegādi jo par to uzzināju 3 mēn. Pēc man nozagta pase. Biju valsts policijā iesniegumu uzrakstiju policists teica ka nodarbosies ar lattelecom, neko nezinu par notiekošo nav ne vēstules vai telef. Zvans no policijas par lattelecom lietu. Skatot epastu man pienāk vēstule no parāda piedziņas ka nēsu lattelecom nomaksājis parādu un 161. Dienas parāds par pakalpojuma maiņu lattelecom internetam, kāpēc mani vislaik maldina nesaka neviens kas notika ar policijas iesniegumu. Kāds var palidzēt rakstat uz epastu [slēpt]@inbox.lv andris. Nepievienošu nekādus matreālus un čekus jo nēsu tik vecs lai mani kāds knauzers apčakarētu.

B brise 21.04.2018

Nu pilnīgi neticami!

Pacco_al 23.04.2018

Ko vajaga salietoties, lai šādu murgu uzrakstītu?

A AndrisBite 24.04.2018

Tira patiesiba uzzinu tik no kredita piedzinējiem,uz dzives vietu nav nekādi papiri atnākuši.