www.sudzibas.lv Tet Klientu apkalpošana mēsls

Lattelecom - Klientu apkalpošana mēsls

Tika nomainīts dizains interaktīvajai televīzijai
un neviens pat neiedomājās par to paziņot ka tas notiks, tagad mani vecāki netiek galā ar to sūdu kas tagad tur ir uzlikts, sviestaina izvēlne utt pat man bija šoks redzēt to mēslu kadu jūs esat uzlikusi sobrīd, kā gan lai cilvēks gados to murgu atkož?
Varējāt vismaz pabrīdināt ka mainīsiet izskatu tv programaturai lai cilvēki var sagatavoties un varbūt nekrīt panikā un var palūgt palīdzību saviem kaimiņiem vai radiem ar so, atceraties ka cilvēki gados sēz pie tv daudz vairāk ka jus, vai es un ar mobilo ierīcu rīkosanos arī ir problēmas tādēļ jums būtu jāpadomā par to ko jūs mainat pirms to darat! Vienkārsi briedmīgs ir klientu serviss jo sēzot uz līnijas stundu gaidot pat nevaru sazvanīt nevienu no jūsu kompānijas.
!
100% vilšanās

R

R RoL 04.09.2018

Lattelecom

MacBeton 06.09.2018

Nu tur gan taisnība. Vajadzēja atstāt iespēju lietot veco interfeisu. Kā nekā tas nekādus papildus resursus netērē.
iTV ir ļoti sarežģīts.