www.sudzibas.lv Tet Kaimiņš skādē, TU maksā.

Lattelecom - Kaimiņš skādē, TU maksā.

Pirms vairākām nedēļām, konstatēju ka Lattelekom kabelis kas no Kārļu ceļa iet uz manu māju ir pārrauts . Rūpīgais kaimiņš vēlēdamies sakopt savu īpašumu nolīga darboņus, nolīgtie strādnieki nogāza vairākus kokus.Zarus nenozāģējot no stumbra pievilka pie servitūta ceļa .Darbinieki laikam darbojās uz uz urrā vai pēc principa pēc mani kaut vai plūdi, sarāvā Lattelcom kabeli kas iet uz manu māju.
To konstatēju pēc 3 dienām, uzreiz paziņoju Latelecom bojāmu dienestam . Pēc 1/5 nedēļas saņēmu atbildi un biju šokā. Viņi piedāvāja bezvadnieku jeb lai maksā par kabeli 250 ls.No bezvadnieka uzreiz attiecos jo atrodos kalnā un zibeņi manā pusē ir bieži viesi, kā vār novaktēt un atslēgt iekārtu ja negaiss atnāk pusnakti vai ja esi izbraukumā.
Protestēju,kādēļ kaimiņam šo skādi nesamaksāt sekoja atbilde ka nav noķerts pie rokas ka tieši viņš to izdarīja un sekoja smalks mājiens VARBŪT Jūs to izdarījāt
SECINĀJUMS jo lielāks uzņēmum jo Tu klient esi neaizsargāts un viņiem nospļauties ka viens vai divi aizet, toties tūkstoši paliek .
Tādēļ ir vērts pārdomāt sadarbību ar Lattelecom.
Tomēr naivi ceru ka šo situāciju varēs atrisināt .

Dookie 27.06.2013

А теперь обьясни какого хера Латтелеком должен оплачивать тебе новый кабель? Где твоя логика? Претензии в таком случае ведь соседу предьявлять необходимо!
Я так понимаю? тебе предложили услугу пустить не через кабель а по воздуху - ты сам отказался. Какая может быть претензия?

R ri4y 09.07.2013

Par zibens novadītājiem laikam neesi dzirdējis?