www.sudzibas.lv Tet Sarežğīts pakalpojums

Lattelecom HELIO - Sarežğīts pakalpojums

Esmu ļoti neapmierināta ar jauno pakalpojumu helio tv. Iepriekš atrast vajadzīgo pārraidi, arhīvu, programmu utt nebija problēmu. Viss bija skaidrs un saprotams. Pietika ar pāris pieskārieniem un viss notiek. Tagad lai atrastu kaut ko, var sajukt prātā. Pus stundu spaidu podziņas, kamēr atrodi to ko vélies. Kāpēc vajag visu tā sarežģīt, vai tiešām to podziņu spaidīšanu nevar vienkāršot.
Varbūt jauniešiem tas nesagādā grūtības, bet man sievietei gados, tā jau ir liela probléma. Vīrs vispār pultij neķeras klāt, saka - neko nesaprotot
un kurš to tv vairāk skatās, ja ne cilvēki gados un pensionāri. Jaunieši visu vajadzīgo atrod un noskatās internetā.
S. L.

Janis Zlemešs 20.08.2018

Pilnibā piekriitu!Mani ar neapmierina!Juceklis pamatiigs!

tsuyashi 20.08.2018

LatteleHOMO vispār nevienu neciena, ja tur nebūtu valsts stratēģiskais pirksts, droši ka jau būtu miris.

J Jānis Peciņš 21.08.2018

Helio ir pilnīgi nesaprotams. Nevar vienkārši pāriet uz nākamo programmu, nevar izvelēties dienu pārraides meklēšanai, kas agrāk bija ļoti erti.

A andrian 23.08.2018

Vecā bija laba, helio ne priekš manis, tracina, mēneša beigās atteikšos no Lattelecom televīzijas.

M Mārtiņš Brahmanis 24.08.2018

Pilnīgs mēsls. Gribētu dzīvē redzēt tos programmas izstrādātājus, un pajautāt ko viņi pīpē...
Pie skaidras apziņas kaut ko tādu nevar samurgot.
Ilgi bijām klienti, bet Helio savu paveica. Visa mūsu ģimene atteiksies gan no i- neta, gan televīzijas...

A AURĒLIJA Strode 26.08.2018

Kaut kas nesaprotams: mazi burti, lai sameklētu arhīvā kādu raidījumu, šausmīgi sarežģījumi izdomāti. Vienkārši murgs. Būs jāatsakās no šāda nevērtīga pakalpojuma - Lattelecoma,

A Aija Vanaga 07.09.2018

Mans tētis neredz tos zaļos rāmīšus. priekš veciem cilvēkiem vispār murgs.

A Aija Vanaga 07.09.2018

Kā es varu atteikties no Helio. Mēs tik reti skatāmies tv, ka man nav nepieciešams vēl to skatīties telefonā un tagad mežģīt smadzenes. Man vecāki veci, dzīvo citur,kā man pa telefonu viņiem izstāstīt, kā apieties, tas ir tik sarež''gīti priekš viņiem. Vai es devu piekrišanu kaut kādam helio, vajadzēja opciju uz ekrāna- jā piekrītu turpināt, nē nepiekrītu turpināt. Nevis šovakar ieslēdzu vakarā un Bāc, netieku ne uz vienu kanāli, kamēr neesmu apstiprinājusi Helio. Vai es varu sūdzēties Patērētāju tiesībām, jo es nevēlos šādu pakalpojumu, kuram neesmu devusi piekrišanu.

R Raimonds Viglis 11.09.2018

Tas ir murgs, Vajadzētu visiem kam neapmierina tas sūds atteikties un pāriet uz citu TV.

Nu nav iespējams normāli skatīties arhīvu.

R Raimonds Viglis 11.09.2018

UN vēl padomājiet kas notiktu ja būtu ap 100 zvani dienā uz lattelekom ar jautājumu kur atgriezt dekoderu, jo helio nav iespējams lietot...

R Raivis Jurāns 13.09.2018

Jaunais Helio ir ļoti neērts un, manuprāt nenoslīpēts,sāksim ar to, ka viņi liedza TV klasisko iespēju, vienkārši truli pasērfot pēc kārtas pa kanāliem, kā tas bija agrāk ar vienu pogu,ar bultiņu uz augšu vai leju. Atgriešanās poga ļoti bieži nedarbojas/nereaģē, iziet no arhīva arī nav iespējams.

K Kukunbergs 18.09.2018

Viss beigsies ar to, ka viņi sāks zaudēt klientus, un palikušajiem cenas atkal augs. Jo "jaunais projekts" gan jau ka nebija bezmaksas.un kādam par to būs jāmaksā. Kam tad citam ja ne gala patērētājam

O Oskars 22.09.2018

Vnk ērts un labs jūs vnk esat idi*ti ☺☺

S Sarkanais Baklažāns 21.02.2019

Aizver muti pajoliñ!

V Vineta Šuste 27.09.2018

Oskar, kas var būt ērts un labs, ja tagad televīzija biežāk nerāda, nekā rāda, No ieraksta, visu laiku met ārā, bieži pārstartējas, vai kā šobrīd, gribu skatītie, bet melna bilde, nav ne bildes ne skaņas. Ja rāda, tad pazūd skaņa un kas par skatīšanos bez skaņas un otrādi, mēdz būt, ka ir melna bilde, bet skaņa raustās! Riktīgs mēsls, tik nekvalitatīvs un par to vēl būs jāmaksā, ka nevaru pilnvērtīgi izmantot!

V Vineta Šuste 28.10.2020

Atvainojos, bija bojāts dekoderis, tas bija pie vainas! Sakrita tieši ar pāreju uz HELIO! Sašutums bija liels, bet drīz viss atrisinājās un jau pierasts pie jaunās versijas!

S Sarkanais Baklažāns 21.02.2019

Helio ir pilnīgs mēsls,lielāku suña vēmekli par šo neesmu redzējis,ceru ka šie idioti bankrotēsss!