Lattelecom - darbs

Люди не идите работать туда. Сначала все хорошо, обещают платить хорошую зарплату, а потом делают все лишь бы не платить, в итоге получается, что работаешь бесплатно. Я на дорогу потратила больше, чем получила зарплату, хватит только пару раз сходить в магазин. У них постоянно меняются работники, т.к люди раскрывают обман, потом приходят новые..просто это Коз.. под шумок решили сэкономить на работниках.

D dark1982 11.06.2010

Pirms gudri dirs.t izlasi līgumu, kas tiek slēgts - nepatīk apmaksas kārtība, tad neparaksti un ej prom, netur tevi neviens. Tu gan jau kā LTC darbinieks ievēroji, ka ir 2 veidu darbinieki - cietā alga vieniem un otriem, ko pats nopelni. Tad padomā un sevi noliec uzņēmuma vietā - tu maksātu darbiniekiem, kas nāk uz darbu un neko nedara?? (Labi, ir kas dara, bet piedāvājot LTC pakalpojumus, ne visi to ņem un līdz arto atkarīga tava alga).

I ingrita 29.01.2011

Piekrītu. Sākunā maksāja kā nākas, bet pēdējā gada laikā 3 reizes mainīta algas aprēķināšanas sistēma. Tas norāda uz to ka 1.paši nevar vienoties par optimālāko variantu; 2. mēģina atrast labāko veidu, ka mazāk maksāt.
Vadītājs bez komleksiem var pateikt: " Ja nepatīk - tur ir durvis!" - gribētu tādu vadītāju? Mazāko grupu vadītāji atkāpjas no amata viens pēc otra - baigās izaugsmes iespējas! Maiņu darbs, bet likums par grafika ievietošanu mēnesi iepriekš NEKAD nav ievērots. Ja nepieciešams nākt uz sapulci, nelielām apmacībām un citu jautājumu, kas ar darbu saistīti, kārtošana, tas viss jādara tikai un vienīgi no darba brīvajā laikā - pret likumu! Un arodbiedrība audzē d-sas uz mīkstiem krēsliem - neko nedara lietas labā.
Strādāju zvanu centrā ar Kl., labi novērtētas saskarsmes prasmes, kļūdas savā darbā nepieļauju, darbs pašai patīk, bet pēdējos mēnešus saņemu apmēram 180 LVL par 7 stundu darbu, jo tantēm, kuras 90% zvana par rēķiniem, optiku nepārdosi, nemāku arī spraust batonus - nevaru izpildīt uzstādītos mērķus, kas ar katru mēnesi tikai aug - nesaņemu normālu algu! Kā lai uztur ģimeni?
Nāksiet pie mums?