www.sudzibas.lv Tet braķēts dekoders

Lattelecom - braķēts dekoders

Labdien.
Gribēju pateikt ka Lattelekom specializētajā veikalā, šīnī gadijumā dekoders tika iegadats MOLaa,
banāli nestrada, un šito skaisto kastiiti par 44 Ls, var ispraust tikai un vienīgi ... ... d ...ā .
Ļoti iesaku pirms stiept uz mājām - palūgt Lattelekom sertificetiem super specializetiem specialistim - lai parbauda tur pat veikalā...
Paldies par uzmanību

D

I ivars 06.04.2010

nabaga tauta kam vajadzīgi tie nolādētie dekoderi tā ir viss tīrākā krāpšana, jo viņi ir vienkārši pa lēto no ķīnas savesti un katrs trešais nestrādā, ķīnā cena 10 dolāri vienam!!Bte neko nevar darī, jo šajā valstī pie stures ir tikai bandīti(izglītoti).!!

A andrejs 06.04.2010

Ivar-tu nu gan esi stulbs!
Vari pirkt jebkādu dekoderi kas atbalstīs mūsu tv, var taču nopirkt labāku par tiem TV star, piemēram Jacobs, un pastāv arī daudz dažādu alternatīvu!
P.S Tv Star ir leišos taisīti dekoderi, nevis ķīnā!!!

I ivars 07.04.2010

Mutu aiztaisi mazais ēzeli ja ne pakāršu iz pautiem skaidrs...tos kurus piedāvā lattelekom ir ķinas dekoderi ko tu man te stāsti es takš zinu, vinjiem interesē tikai nauda!!ja tu strādā tur un tagad aizstāvi, tad es tevi saprotu..:))))))))

I ivars 07.04.2010

Aizstāvētājs atradies psc dirsā paņemt tevi!!!

H heh 08.04.2010

heh, shis saits vairs nav njemams nopietni, komentos vieni rupeklji un no delfiem izbanotie saliidushi... driiz jau suudzeesies arii par to, ka saule paaraak maz spiid un zekjee caurums...

M Mareks 10.04.2010

Ok, ir gadījumi, kad dekoderis tiešām nestrādā tāpēc, ka nemāk normāli pieslēgt. Bet meistaru Lattelecom piedāvā par 45 ls. Bet daļā gadījumu dekoderis tiešām ir brāķis. zinu, jo esmu pats palīdzējis uzstādīt vairākus dekoderus. Lattelecom tirgo pašus sūdīgākos TV star.

I Iveta 12.04.2010

0007

D DD 13.04.2010

Man arī dekoderis negāja, piezvanīju Lattelecom, gribēja visādi norādīt, ka ES esmu vainīgs, ka neiet, ka es vadus noteikti neesmu pareizi saslēdzis, utt. beigās uzprasīju, lai atbrauc meistari. atbrauca, paņēma dekoderi pārbaudei. nu ja, brāķis izrādās, piedāvāja citu, bet es atteicos vispār no Lattelecom pakalpojumiem. un netaisos pīties jebkad ar tiem jefiņiem.

S sandis 13.04.2010

Man tas pats - dekoders brāķis. Pirku RD elektroniks, kuri tagad atteikušies tirgot šos TV Starus, tie mani aizsūtīja uz lattelecom, jo paši nemainot. Lattelekoma dāmas sākumā mani gribēja sūtīt atpakaļ uz RD, kad pateicu, ka no turienes, sāka braukt virsū, ka nemāku saslēgt vai antenas vaina. Beigās ņēmās pieslēgt pie sava TV un antenas, ņēmās pusstundu gan mainot kanālus, gan pārstartējot - rezultāts viens - attēls raustās un kubikojas. Sāka savā starpā apspriesties, ka laikam esmu nometis zemē to viņu izcilo aparātu, beigās nolēma mainīt. Kad pateicu, ka vēlos atpakaļ naudu, atkal sāka mani sūtīt uz RD. Pēc paskaļas komunikācijas iedeva veidlapu aizpildīšanai par naudas atgriešanu un sastādīja aktu par ierīces atgriešanu lattelekomam. Vai naudu saņemšu atpakaļ vēl nezinu, jo jautājumu vēl izskatīs lielāki priekšnieki.

H heh 13.04.2010

it kā nebūtu alternatīvas tiem TV stāriem. Da ņem, kuru gribi - čupa ar Jacobson dažādiem variantiem (vienu no tiem "ar garantiju" tirgo arī Lattelecom), no šodienas, cik noprotu, ir arī Seltekas HD modelis pie telekoma nopērkams... Izvēle ir.

Y yells 18.04.2010

man dekoderi TV STAR slēdza klāt Lattelecom meistars, ar antenu un vadiem tātad viss ir kārtībā, bet attēls tāpat štruntīgs. Bet te pie vainas varētu būt arī signāla kvalitāte, jo lattelecom pašlaik cenšas uzlabot, bet vispār sen jau bija laiks. Iepriekš bija Viasat un attēls bija daudz, daudz labāks.

H harijs 18.04.2010

Zobu sāpes jāpiecieš vai arī jarauj ārā. Varbūt pēc n-tiem gadiem tāpat kā politikā, viss noregulēsies. Ja ne mūsu laikā, tad nākošajās paaudzēs noteikti. Stāsta ka 22 gadsimtā digitālā tv nebūs! Kino reāli pa ielām skraidīs, un tv šovi uz katra stūra būšot.

R ROFIROLOSKOPS 21.04.2010

DIMA- tU VĒLĒJIES TEIKT, KA VERI TO DEKODERU TIK DIRSĀ BĀZT?

SAUC VNK LIETAS ĪSTAJOS VĀRDS. DORŠĀK! DROŠĀK!

L Laimonis 26.04.2010

Piekrītu, ka telekomisti ir padauzas un, ja kas tikai visus sūta, kas ir amorāli un nepareizi, jo taču mēs viņiem nodrošinām darbu, nevis viņa niecīgā vadība. Man jau kādu laiku ir problēmas ar šiem bet pat sabiedrisko attiecību komisija ir ielīdusi šiem pakaļā, jo tur taisnību arī neatradīsi, kā piemēram Bunkšs, un vēl viņa padotā miskaste. Svetlana . Uz patērātājiem arī nav jēgas iet jo tur ir tāda pati situācija, jo Valsts pati ir ieinteresēta visu piekāst, Piemēram Iveta Krīgere no patērētājiem kopā ar savu draudzenu Kalniņu un vītoliņu ir tiešā saiknē ar kukulīša smērētājiem un visiem no plauktiņa uzd... un ejiet visi ieskrieties. Par telekomu, kas nepareizus rēķinus arī piestāda, ej nu tur cīnies, kas man tā kā kā patērētājam nebūtu jādara, jo mani taču aizstāv Valsts, Zatlers, kas pats ir ar brūno strīpiņu biksēs, jo daudzus savā laikā pataisījis par invalīdiem, un tikai savu paziņu dēļ un kukulīšu dēļ, nav iesēdināts aiz restēm. Ko tu gribi ? mēs dzīvojam un atbalstam tādus un pat slavējam jo mums vienam vai otram ir tāda skaudība, ka kaimiņam ir vairāk, tāpēc ar viesiem spēkiem ir jāuzčurā augstāk par otru, bet nevienam jau Taisnība nav svarīga diemžēl, izmirusi lieta, Latvijā, jo citur ir savādāk.

R raja 27.07.2010

man arī brāķis. bilde uzkarās katru dienu, japārstartē n-tās reizes. besis.veikalā saka, ka mūsu vaina, nav uzstādīta viņu istabas antena, ko laipni piedāvāja uzreiz nopirkt.atteicās. naudas krāpnieki.

K KLIENTS 30.05.2011

VISIEM KAS PĒRK lATTELEKOM DEKODERUS, PĀRBAUDIET VAI TIE STRĀDA UZ VIETAS.
Nopirkām Alfas Lattelekom veikalā dekoderi, aizbraucām uz Saulkrastiem pieslēgt pie jaunā televīzora un dekoders nestrāda, izmeiģinājām visādi, bet nekā :( Zvanu 177 un tur pasaka ka jaubrauc un jāmaina, vai nav lieliski, jābrauc no Saulkrastiem un Rīgu atpakaļ. Tā ka gribējām redzēt futbola spēli vakarā, braucām atpakaļ uz Rīgu, atnākot veikalā bija tas pats darbinieks, kas mums pārdeva, viņš pārbaudīja un protams negāja, labākais bija tas ka ņēma nākamo kastī ar dekoderu un laicīgi piebildām lai pārbauda arī šo un kā par brīnumu, tas arī negāja :D Tad nu plēšot trešo kasti vaļā un pārbaudot dekoderi, tas beidzot strādāja. Bet gandarījums no tā nav, jo nobrauktu lieki km braucot no Saulkrastiem uz Rīgu un atpakaļ :(