www.sudzibas.lv Tet apmacibas

Lattelecom - apmacibas

Kad izbeigsies tas naudas atmazgashanas konveijers Lattelecomaa...?Sakuma apmaca grupu un stasta cik tas dargi izmaksaa, pec tam kad jauninjie jau kaut cik apguvushi proffessiju, tiek atlaizti 8O % no jaunajiem darbiniekiem un atkal vakta jauna grupa, un atkal tiek pasniegts cik dargas ir apmacibas, jautajums kam tas ir izdeviigi, vai lai vienmer butu nauda pasniedzeju personalam, vai nu ta ir kada naudas atmazgashanas sheema...ta turpinas jau gadiem!Ludzu kontrolejoshas institucijas iejaukties!

L Lattelekom 18.08.2010

Nav brīnums, ka Tevi atlaida! Es arī Tevi atlaistu! Vispirms iemācies pareizrakstību!
*************************************************************************************************************
Paskaidro man, kas tie par vārdiem:
- proffessiju;
- atlaizti;
par gramatiku, mīkstinājuma zīmēm un garumzīmēm es nemaz nerunāju!

S Sandro 18.08.2010

Kas jums par modi par pareizrakstiibu piesieties? Te ir sudzibas.lv vai arii kaut kaads pareizrakstiibas saits?! Varbuut veel diktaatu kaadu uzrakstiit tavaa pavadiibaa? Jau kuro reizi cilveeki, kuriem nav ko pateikt, saak kasiities par pareizrakstiibu. Ja nav ko rakstiit, tad neraksti!

E Eseseseseeseseses 19.08.2010

Lattelekom, tiešām, aizver pāksti, ja nav ko teikt par tēmu.