www.sudzibas.lv Tet veikals Slikts serviss

Tet veikals - Slikts serviss

Sveiki, tet i-veikalā uzsūtīju datoru (17.03) saņēmu apstiprinājumu ka dators tiks piegādāts 2 dienu laikā, ok, par cik Sakarā ar visiem vīrusiem, lai nodrošinātu bērniem mācīšanos sekoju līdz procesiem, baigais klusums, sazvanu veikalu kas par lietu, izrādās dators neesot uz vietas, ko tad tirgo tukšu vietu, protams piedāvāja izvēlēties kaut ko citu, bet par cik biju jau nobriedis uz šo modeli un Cena piesaistīja+ vel tet darbiniece paziņoja 19.03 no rīta ka tulīt tulīt tajā pašā 19. Datumā prece iebrauc veikalā un uzreiz tikšot izsūtīta ar atzīmi ka varēšu saņemt sestdienā (21.03) , samitrinājos un teicu ka gaidīšu, šodien 20.03 atnāca no tet e pasts ka prece nodota kurjeram un lai gaidu piegādi uz nākamo darbdienu (23.03.) , sazinājos ar Dpd kas par problēmām, kurjerdienestā noskaidroju ir saņemta tikkai info par to ka būs tāda piegāde, bet pats dators reāli vispār nav nodots, sazinājos atkal ar tet veikalu kur darbiniece jau vairs neko nezināja par tādu atzīmi ka jāpiegādā uz sestdienu un protams visu laiku atvainojas. Slikts serviss uz termiņiem nav ko sapņot 2 dienu laikā jāgaida nedēļa.

G

BondsBonds 20.03.2020

Ārprāts, ārprāts! Pirmās pasaules problēmas, brīvdienās nepiegādā. :d un vēl vīrusu laikā, kad daļa darbinieku uz slimības lapām vai karantīnā.

G guncco 20.03.2020

Kāds sakars te ar pasaules problēmu,gribās par to parunāt?

G guncco 20.03.2020

Ir tāda ocija kā mute ar ko pateikt :ziniet te mums tāda problēma ar piegādu būs kaut kad nākamnedēļ un pircējs var izvēlēties citu veikalu