Tet Interneta veikals. - Slikts serviss

Sveiki,

Situācija tāda, ka nopirku televizoru no tet interneta veikala, pirmo reizi ko pērku no viņiem, parasti 1a vai Rdveikals, šoreiz sanāca ka lētāka cena par šo produktu bija viņiem.
Pirms pirku tv uzjautāju, vai man tv piegādās līdz durvīm, uz ko skaidrā latviešu valodā atbildēja, ja, piegāde būs līdz dzīvokļa durvīm.
Zvana kurjers, sarunājām laiku. Atbrauc kurjers, un saka, ka neko nenesīs augšā, ka viņi nenesot tv lielākus pa 55 collām. Pats dzīvoju piektā stāvā, un dzīvokli tajā brīdī biju viens pats. Nebūtu sanācis ar šoferi sarunāt, lai palīdz uznest tv, nebūtu nemaz pieņēmis. Un tagad, kāpēc man ar sapojošu muguru, ir jānes tv, ja skaidri tika pateikts, ka piegāde būs līdz dzīvoklim.

Uzreiz tajā dienā, sazinājos ar tet centru, teica ka noskaidros, un tad man došot ziņu, ir pagājusi nedēļu, un man jau vienalga, tāpat vairāk par atvainošanās nesaņemšu, pelnīta slikta atsauksme, tāpēc uzmanīgāk, to ko viņi sola, var arī nepildīt.

K komentārsBābai 13.11.2019

Kā jau zadalbali tās sūdzības no bābām.
Vari atļauties tv vairāk par 55collam, vari arī krāvēju atļauties.
Nekad nedrīkst uzticēties tam, kas tiek runāts, jāskatās, kas ir rakstīts.

Jebkurā! Piegādes uzņēmumā maksā par stāvu.
Un kā tu iedomājies viens cilvēks varēs uznest tv lielāku par 55? Kur viņš to kasti iebāzīs?

Nabags ar muguru, tv arī nav ledusskapis vai dīvāns.

Vajadzēja tad pirkt pie rd vai kur tu tur ko pērc parasti, skopais maksā vairāk!

Ventilators 13.11.2019

uzraksti twitterī