Tērvetes alus bārs Dobelē - Oficiante

Jums derētu to slinko, flegmātisko, blondo oficianti nomainīt pret kādu enerģiskāku un pieklājīgāku...Tāpat pilsētas ārzemju viesiem nav pat pieejama ēdienkarte angļu vai vācu val.

K

I inta 30.03.2011

Nesen tur biju, interesējos par banketa zāles īri.Attieksme pret klientu vienkārši šokēja-tā pati blondīne galīgi neatsaucīga, radās sajūta, ka -ejiet meklēt sev citur zāli- ko arī izdarīju.

K kārlis 30.03.2011

aizgāju vienu vakaru kompānijā, apsēdāmies pie galda, 5 minutes pagāja kamēr atnes menu, kaut arī bārā bija pāris citu cilvēku

E Elizuxx 18.07.2016

Man vienreiz atnesa vecu vistas karbonādi...

E Eseessesesesesees 30.03.2011

A kaapeec to dazu aarvalstu tuuristu, kuri aizkliist liidz nomaljajai Dobelei, eedienkarteem buutu jaabuut anglju un vaacu valodaas? Un kaapeec tikai anglju un vaacu? Vajag arii francu, italju, spaanju, kiiniesu un somu?
_____________

Kaarlim - kaadas sausmas - bija jagaida 5 minutes lidz atnesa edienkarti!!! Ja suudzies par kaut ko, tad vismaz pamatoti!

D Dobele 31.03.2011

Ja te kāds uzskata, ka Dobele ir kaut kāda nomale, kur var tikai nejauši aizklīst, tad
Dobelē atrodās slavenais Upīša dārzs, kurš regulāri pulcē ļooooti daudz ekskursantu grupu un individuālo tūristu,
Cauri Dobelei ir jābrauc uz neatkārtojamajiem Sprīdīšiem Tērvetē,
Netālu ir Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs Pikšas,
Dobelē slejās majestātiskās pilsdrupas,
Grupas brauc arī uz Baltic Candles,
Laikam jau arī uz ļoti apmeklēto Pokaiņu mežu retais tiks apbraucot Dobeli
Ļoti skaists ir Ķestermežs ar estrādi un šupojošos tiltu pār Bērzi, tur notiek daudz plaša mēroga pasākumi, kuros dzied un dejo ne tikai cilvēki no Latvijas.
Dobele ir skaista, tīra tūristu apmeklēta pilsēta.
Latvija nebeidzās pie Rīgas robežas.

č ČangalsPleška 31.03.2011

:)))))))))))Da! dzied un dejo ! I vi dumaete eto vsem interesno!:)))))))) Obhoho4e6sja!

P Patriots 31.03.2011

Pamestas padomju armijas poligonu un karadaļu teritorijas, sabrukuši rūpnīcu un fermu mūri, pilsētnieku piedirsti meži, tās ir jūsu slavinātās bagātības.Nevienam kārtīgam ārzemniekam pat prātā nenāk aizbraukt līdz tādai čuhņai kā Dobele.Pēc Vecrīgas krogu apmeklŗešanas vienīgā pieturvieta tiem ir Brīvības piemineklis.

M Meme 07.04.2011

Pilnībā piekrītu par to oficianti, es vispār nesaprotu, ko viņa tajā iestādē vēl dara. Ah pareizi- nodarbojas ar klientu atbiedēšanu. Cik reizes neesam tur gājušas, vienmēr uzlūr virsū ar tādu sejas izteiksmi- nu ko tu k... atkal gribi? Pēdējā laikā, ja gājām vairāki un viņa tur bija, tad izvēlējāmies vienu "laimīgo" kurš iet pasūtīt, jo vienkārši pretīgi bija vispār iet pie bāra un kko pirkt. Tagad vairs uz turieni neejam, ja nu vienīgi tad, kad tur strādā tā foršā bārmenīte, kura gan arī ir ar blondiem matiem, bet tādiem pagarākiem, tā vismaz ir laipna, pieklājīga un labi dara savu darbu.Tādam cilvēciņam pat prieks čajus atstāt.:)

K Kaulainā 07.04.2011

Alu dzēra tikai pieci, sestais drāza bufetnieci!

K koļa 08.04.2011

neko darīt, tik tālu jau esam nonākuši

R Raikons 15.04.2011

Bārmenei, Viesmīlei ir jābūt kafenes sejai, bet te laikam pēc citiem principiem viss notiek. Noteikti klientus šķiro pēc to maka un tamlīdzīgi. Labi ka Jelgavā tā nenotiek un oficiantes to pat neatļaujas.

B butterfly 17.06.2011

tas ir bārs, nevis restorāns, un pie galdiņa bārā neapkalpo. Ej pie bāra un pasūti.
un tā oficiante, kā jau kuce saož tādas pašas kuces, kuras atnāk uz bāru ar savām pasaules nabas pretenzijām.

K Kristīne 14.08.2011

Nu es tās blondās dēļ arī vairs uz turieni neeju. Neredzu vajadzību izgrūst savu naudu, lai saņemtu pretī tādu attieksmi. Labāk uz halli, tur man patīk.

D dolcegabana 28.08.2011

Tu Memme uz Zane jus tikai variet ka šeit rākstit bet ja jus būtu kartigas izglitotas sievietes tad zinātu ka tas ir Bārs un nav kafeinica vai restorans un pasutijumu javejc pie letes, bet es sapratu
ka jus abas divas pat lasit nemakāt.Iesaku jums pirms rakstišanas padomāt 100 reizes, Es vissu laiku eju uz bāru un mani vienmēr ļoti labi apkalpo.

K Kristine 28.08.2011

ES LABOSOS MILA TAUTA, ceru ari LATVIJAS NAKOTNE MAINISIES!!!
ES nemaz neredzu no malas cik briesmigi izskatos, un ka es tada vareju piedzimt, un vel STRADAT TADA AMATA????!!! Piedodiet DAMAS un JAUNKUNDZES ka tadai flegmai, blondinei un trataataa nesanaca JUS ATBILSTOSI APKALPOT!!!

M margo112 15.02.2014

pa seniem laikiem biju aizbraukusi majas un noleemu paseedet ar draudzeneem :) un izveleejos so vietu jo ieprieks bija gan atsauciigas viesmiiles gan apkaposana bija loti laba ...
bet nu sis negaidiitais vakars izveertaas vnk drausmiigi :( apkalposana takaa atrajas ieskrietuvees !!!
alkahola kvalitate briesmiiga ...
kokteeli tika ielieti parastaas sulas glaazes un viesmiiles seja izteica daudz ko ___-- kaa piemeram ko juus te sezat davaj taisaas un prom !!!
Nekad vairs neiesu uz turieni

Z zaa89 20.07.2014

Biju tur pirms nedelas aizvedu savu anglu draugu, vajadzeja visu tulkot, apkalpotajai tiesamviss bija pie vienas kajas ..un cenas vienas no dargakajam dobelee

P peteris.pipars 25.04.2015

čīkstētāji atradīsies vienmēr, tik tikko esmu no šī kroga atnācis un varu teikt sekojošo - man, kā pilsētas ciemiņam ļoti tur patika, oficiantes jaukas, prot arī uzsmaidīt, kas ir liels retums; cenas kā cenas, nedaudz paskaitļojot var ātri saprast, ka, lai saremontētu, visu sapirktu un uzturētu ir zināmi līdzekļi nepieciešami; tas galu galā nav Rīgas centrs.

Veiksmi!

I igors511 11.06.2015

Biju tur aizvakar..apkalposhana briesmiga!!Apkalpoja tieva gara meitene ar melniem matiem kas nemaceja uzvesties! Kafiju atnesa ta ka sunim cheku atnesa nepareizo pasutit neko nepaspeju jo vinja uzreiz aizmuka prasiju izlabot cheku kas nebija izdarits ari velak!Kur tik vadiba skatas kad pienem cilvekus uz darbu kuras nemak stradat.Kur palikas vecas jaukas barmenes?!Tomer gadu atpakal tur bija labak!Neiesaku to vietu jo nepaspesi pamanit ka tevi apshmauks..iesaku parbaudit chekus klientiem un vispar izveleties citu vietu.