Terranova

Zashla s parnem v Terranovu,kotoraja v Staroj Rige.U nih bili skidki.prismotreli muzkuju majku za 3.99.Ja poshla opla4ivatj k kasse kladu 5Ls,a prodavwica s birki vibivaet 6.99.Ja ee spra6ivaju eto ewe po4emu 6.99 esli na birke napisano 3.99?A ona: ja ni4ego ne znaju u menja tak vibivaet.Mi stoim vozmuwennie,tut podhodit ewe odna prodavwica i govori pervoj

A Aija 17.01.2006

shmotkas vien paardod...

N Nete 09.05.2006

man bija tieshi tapat. uz birkas bijazemaka cena, bet lika maksat augstako cenu!!! Besii araa!!!!

K Kate 03.09.2006

Po zakonu, vi imeli pravo kupitj etu majku za 3.99ls

D Darina 10.12.2006

TERRANOVA tupoj gadjushnik,sovetuju tam ni4ego ne pokupatj:D

. . 01.03.2007

SOGLASNA! :)

K Katrīna 21.04.2007

Jā par tām cenām tur ir tā nevienu vien reiz ielidoju! Piemerām balta maicinja tipa bītlene bez rokām ar spīdumiņiem uzrakstīts 100%Terranova! uz birkas bija 5.99 nu kā es eju pie kases uz dodu kredīt karti un man izsit čeku un skatos čeku a man tur macinja maksā 12.99, super vai ne? un es pajautāju kas tie pa jokiem un viņas atbild mēs nezinām tā nau mūsu vaina, es palūdzu lai pasauc meneģeru protams pateica ka viņa nau uz vietas!tad es palūdzu lai man atskaita atpakaļ!a viņām nau vainas nekādas! Un vel uzbrauca man virsu "ko jūst te gribat no mums, mēs nēsam vainīgas" un tik turpināja strādāt tālāk!!! Ticiet es tās meitenes par Maitām nosaukt var, nu tādas maitas!!! Nākamreiz ja šitādi prikoli būs un man to pašu atbildēs , ticiet aiz škvarkas paņemšu!!! un maz neliksies!!! 20 man Un likumus es ļoti labi zinu! Es nesaku ka visas tās pārdevējas ir bet atvainojiet lielaakaa daļa ir!! To terranovu pārdevējas drīz nogremdēs!!!

K Katrīna 21.04.2007

Tākā jūs pārdevējas esat uzmanīgākas, jums ir atbildība! Un nevienai man nepatiik tas jociņš kad man tie 5.99 pārvērtās par 12.99 Jūs pārdevējas un kasieres esiet par to atbildīgas jo jums jāseko līdzi lai viss ir kārtībā un visas cenas pareizas. un jūs tikai aizbildināties ka nau meneģera! lai nesanāktu pašām sūdi lieli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ā jā un es arī izlasiju 'Konkurences padome" LĒMUMU: un nekas tur labs nau teiks! Arī saistībā ar Viltojumiem!!! Un ne tikai tas vien!!!

E egija 17.05.2007

Taas pārdevējas tur pārsvarā ir ar tādu attieksmi tāpēc, ka tur parasti ņem jaunas meitenes, kas pārsvarā ir no Latgales vai citām mazpilsētām un līdz ar to arī viņu attieksme klibo....

U uhj 01.07.2007

K kkk 20.11.2007

Tas nu gan nevar buut!!!Tas ir ljoti labs veikals!!!

M Mdaaa 13.04.2008

Esli govoritj ob otlichii cen na birkah i probivaemih na kasse, to vstaet dva voprosa: "Kto vinovat?" i "Chto delatj?". Otvechaju. Vinovat operator dannogo, konkretnogo magazina, kotorij ne pomenjal ceni i ne otpravil ih na kassu ili devochki po zallu kotorije ne pomenjali ceni vovremja. A delatj nichego ne nado, toestj estj "zolotoe pravilo" - pokupatelj vsegda prav! - tovar DOLZEN bitj oplachen po cene na birke. Esli kasir nivkakuju, to smelo mozete zvatj menedzera, glavnogo prodavca ili voobshe ne bratj tovar, hotja ponimaju u mnogih vospitanie ne pozvaljaet, no togda ne zalujtesj chto pereplatili.
A esli otstupitj ot teorii i perejti k praktike to situacija ahovaja! Soglashusj, chto kassiram poluchaetsja otduvatsja za vsjo chto proishodit, no vedj eto dejstvitelno ne ih vina, a vot prodavci uz butte lubezni vsjo ze vipolnjatj SVOJU(!) rabotu, a ne haljavitj, nadmenno otmahivajas ot pokupatelej, i boltatj drug s drugomi uze daze v otkrituju. Esli problema v nizkoj oplate togda dokazite chto vi dostoini bolshego ili ne rabotajte prodavcom. A pro operatora ja i govoritj ne hochu, on navernoe pojavljaetsja raz v poltori nedeli i vsjo, a tam i trova ne rasti...

J J. Ozola 01.11.2012

Vai tad latviski cilvēki nav iemācījušies rakstīt?! Slikti, slikti!! :)

Z ziara 23.07.2013

visi tikai s'ūdzās par sliktajām pārdevējām, ziniet, vaina gan nav viņās, bet jūsos, jo tieši pircēji ir tie kas visas drēbes met kur pagadās, kāpj virsū ar kājām, cenšās izraut pīkstuļus, un nomaina birkas, paņemot no lētā kreklina mazāku summu, bet lētajam piestiprina dārgo...tādēļ arī ir šie pārpratumi, pārdevējas tur ir katrastrofāli maz, parasta dsarba diena ir 12 h gara, padomājiet paši, piesmakušā veikalā 12h uz kājām, nepārtaukti iznēsājot mērītās drēbes, kārtojot veikalu, klausoties visas sūdzības no klientiem, ka tur ir caurums un tur iziris diegs.Ziniet ja gribat perfektu kvalitāti tad ejiet uz dārgajiem veikaliem, negaidien ka lētā apģērbu veikalā jūs apkalpos kā karaļnama pārstāvjus, neceriet, nēesat tā vērti..

S sandi 23.07.2013

Tas nekas, tā gadās. Pašiem arī jāskatās, bet, ja izsita vairāk, nekā bija cerēts, tad vajag atteikties no preces. Sīka bēda.