Termomax - kamins

kad es iegādājos kamīnu'' rundāle'' un veikala teica cik viss ir labi par kamīnu kas ražots Latvija. Ar vārdu Latvija sakas problēmas uzstādot kamīnu 1) visas apakšējas detaļas ir diezgan šķības un ir sarežģīti nolīmeņot. 2) kamīna dzegai kur teica ka iekšā ir iestrādāta armatūra varat neuztraukties veikala uztvere armatūra ir sīks skārda bleķītis un uzstādot dzegu viņa jums saplīsis tieši pa vidu un plaisu bus sarežģīti nomaskēt. 3) kad teiks vārdus kamīnam ir dubultas sienas un tur siltumu patiesība ir tā 3,1) dubulta siena skaitas bleķis 4mm biezs kas ir par maz 3,2) kamina rokturis uzkarst tā ka nevar pieskarties un skrūvējas visu laiku vaļā. 3,3) kamīnam nav šībera kas pēc tam pašiem bus jātaisa pie virpotāja lai pa skursteni nepazūd viss siltums.3,4) kamīna durtiņām eņģu tapas ir tik īsas ka kādā reize tas jums paliks rokas un labi bus ja kamīns nebūs vel iekurināts.3,4) kamīna liesmu aizture ir no tik bieza materiāla ka pēc pirmā lietošanas mēneša tas ieliecas uz iekšu kā lupata un tad jums jāmeklē metinātājs lai iemetina kārtīgus armatūras stieņus lai kalpotu ilgāk. 3,5) visus siltuma parametrus ko stāsta veikala ir jādala ar 3 jo siltumu tā saukta akumulācijas kupols atdziest jau pēc 3st un ko gan parasts betons var akumulēt... 4) kamīna tā sauktas gaisa padeves regulatori lai labāk kurētos teikšu tā ( pupu mizas) tas atveres vispār nav jātaisa vaļa ja vel ataisīsiet nespēsiet malku mest iekša... 5) un parejas izmaksas lai kamīns izskatītos skaisti vel jātēre tāda pati cena pa kādu nopirkāt..

K

V vera-bk 03.01.2014

Mums uzstadija meistars Eriks kaminu Rundali musu Avotu ielas tris istabu dzivoli, es domaju ka viss atkarigs no meistara, mums silda labi-ekonomiski, izskatas ari jauki.Es par to modeli ari nezinaju, ka tadus Latvija razo, bet mums meistars ieteica un mes nopirkam, bet galvenais, ka butiski ieekonomejam, jo ieprieks skatijamies eiropa razotu kaminu, tas maksaja par 650eur dargak.
Es domaju ka galveno lomu nospele, kas uzstada kaminu, tas ari visu izdara kvalitativi, mums kaminu rundali uztadija 2 dienas un ir labi.
p.s. tagad raksisu sudzibu talak par nekvalitativi piegadato virtuves iekartu.

F fils08 19.11.2014

Piekrītu, pie Termomax nopirktais kamīns neatbilst kvalitātei, kamīna kurtuvei nav šībera! Betona kupols netur siltumu. Tagad par Termomax krāsni NUF NUF, ātri piesilda telpu, un tik pat ātri atdziest, ja gribi visu dienu siltumu pastāvīgi jāpiemet malka aiziet kādi 5-6 klēpji malkas. Vārdu sakot ja malkas ir daudz krāsniņa ir lieliska iespēja no tās tikt vaļā! Ko var gribēt no tērauda krāsns, nožēloju par kopumā izmestajiem 800 euro.Ja kādreiz ko pirkšu tad tikai no čuguna!

G GATIS BALODIS 28.12.2014

Nepiekritu, ir laba Termomax parbaudita krasns ir Baltika.Par to cenu ideaali straadaa.Ekonomiska un labi izskataas.Man bija cuguna iepriekss, Termomax vairaak paardomaata un apdare arii uzsilst, nekaadi 5-6 kleepji neaiziet, ja maajai sienas cauras tad gan viss veejaa, man kraasnij Baltika aiziet 1 nepilns grozs uz 24h.iesaku.

Y Yohn 31.08.2017

Atsaucīgi pārdevēji. Paldies!

A Aldis 44 01.09.2017

Draugi ieteica, esam 100% apmierināti. Nopirkām pirtskrāsni Gaiziņš 25 un kamīnu Plazma 700. Būtiski ieekonomējām ap 600 EUR, salīdzinot ar ārzemju razotājiem. Pirksim vēl ķieģeļflīzes.

I inaida 23.12.2017

Man ir Baltika-atdziest akmeņi jau pēc 3 stundām.Kad kurina ir ļoti karsti.Cūcība,ka vienmēr atverot kurtuvi -izbirst pelni,jo durvju stikls zemāks par kurtuvi.Durvju rokturis karsts.Pa divām sezonām jau durvju blīvmateriāls tā saplacis,ka vairs nepilda savu funkciju(hermētiskumu).Krāsns pati (metāla kurtuve)atdziest vēl ātrāk.
ĻOTI neprofesionāli darbinieki atbild pa telefonu-pasūtīto BALTIKU saņēmu ar trīs mēnešu nokavēšanos.Pat lieki aizbraucām uz Rīgas veikalu ,kur bija jābūt krāsnij.;))Lika pagaidīt vēl mēnesi,kaut pa telefonu teica,ka krāsns jau veikalā.
Kurtuve sekla,vajag īsu malku.Ar briketēm ideāli.

V VĒJŠ 2 13.01.2023

Nopirkām pagājušogad Kamīnkrāsni Cēsis priekš laukiem.Esam dikti apmierināti.Bija ļoti labs meistars.Kamīnkrāsns tika pareizi uzstādīta arī.
Tiešām neko sliktu nevar teikt.Paldies Jums par labām,jaukām Krāsnīm.Tā tik turēt!