www.sudzibas.lv Termomax Cilvēku čakarēšana

Termomax - Cilvēku čakarēšana

Labdien!Vēlos brīdināt par Termomax.lv kantora smadzeņu čakarēšanu. Jau daudzus mēnešus atpakaļ vēlējamies iegādāties kamīn kurtuvi, bet daudzās vietās bija ļoti ilgs gaidīšanas laiks. Esmu pozitīvi noskaņots pret vietējiem ražotājiem (nu jau pret šo biju), bet kad vairāk mēnešu garumā bija jādzird 10 dažādi iemesli, kāpēc vēl produkts nav gatavs... Pacietības mērs zuda.Ar ko būs jārēķinās:1. Piezvanot uz mājaslapā norādīto telefonu 20384843, Jums profesionāli atbildēs, ka noteikti ir iespējams izgatavot jebko.2. Noteikti kārtējā produkcija iet uz Zviedriju, bet ir iespējams no šīs porcijas iegādāties pa ''lēto''.3. Nepieciešams noskaidrot? Protams ...pēc brītiņa Jums atzvanīšu. Ja ticēsiet, tad visu mūžu variet gaidīt! :D 4. Zvaniet atpakaļ paši...Atkal pieklājīgi atbild, ka ziņa nodota meistariem un drīz Jums atzvanīs...tiešām ...protams, ka nē! 5.Tālāk, ka jau esiet vienojušies...VISS būs ražošanas procesā...vismaz manā gadījumā ...ir aizvien...6. Aizbrauciet uz viņu salonu Rīgā...sajūta, ka atgriezieties pagātnes 90' gadu sākumā, kur kāds kantorus ar noslēpumainiem pārdevējiem stāsta ''pekstiņus'', jo sajēga ir gandrīz nekāda.7.-100. Varētu sarakstīt grāmatu, bet to noteikti iegātos tie, kas vēlas piekopt šādu praksi.Un tā var turpināt ilgi, dēļ šādiem kantoriem arī mūsu valstī daudzas lietas notiek greizi. Diez vai tiešām ražo uz vietas, ko nebūtu grūti pierādīt. Ar cerību par labākiem valsts iedzīvotājiem!

P

I inaida 23.12.2017

Jā ,tāda pati komunikācija ar uzņēmuma darbiniekiem pa telefonu bija arī man-meistars Zviedrijā,mēs atzvanīsim ,stāsta,ka krāsns BAUSKĀ,nākamajā dienā stāsta,ka noliktavā RĪGĀ.Lieki aizbraucām uz veikalu-lika vēl pagaidīt.Pasūtījumu gaidīju 3 mēnešus un nepārtraukti firmai bija iemesli un arī :)) solījumi ,,Mēs jums atzvanīsim-nekad neatzvana.
Starp citu krāsns BALTIKA nav siltumakumulējoša,jo atdzisusi ir jau pēc 3 stundām.Visa atdzisusi-akmeņi auksti.