TENDA - Rūters

Sveiki
Vēlos pabrīdināt visus potenciālos interneta rūteru pircējus- iesaku nekādā gadījumā nepirkt firmas ''TENDA'' rūterus, šie rūteri ir ļoti sliktas kvalitātes - raksta ka ir ātrs, bet patiesībā ir lēnāks nekā gliemezis. Un katru otro dienu rūters '' pazūd'' un ir jāpāŗinstalē un jāpārstartē neatkarīgi vai ir pieslēgts ar vadu vai bezvadu variantā.

Esiet uzmanīgi un lai veicas.

knausis 17.04.2013

Beidz muldēt! Kāda instalēšana, nu neko nesaproti!
Ir pareizi jāizveido konfigurācija. Tur taču visur ir prasība saglabāt izmaiņas. Saglabā arī datorā.

S slaidais1981 18.04.2013

Sveiks Knausi, tad lūdzu paskaidro kāpēc šis rūters pazūd sistemātiski gan kā bezvadnieks gan ar vadu ?
Vienkārši bez iemesla un rūteri man pieslēdza Baltcom speciālisti, sākumā es viņiem zvanījos un prasīju kā pieslēgt atpakaļ, bet tagad jau pats to daru. Un nemaz nerunājot, ja noraustās elektrība tad toč vari darīt visu no jauna. :), ievadīt visus datus no jauna.

Paldies par komentāru.

knausis 19.04.2013

Ja Tu veici izmaiņas konfigurācijā, tad tās obligāti ir jāsaglabā (save). Tikai pacietību un tad viss būs kārtībā.