www.sudzibas.lv Temps Jātnieku sporta klubs Slikta dzīvnieku uzturēšana

Temps Jātnieku sporta klubs - Slikta dzīvnieku uzturēšana

Labdien, jāptnieku sporta kluba " Temps " dalībnieces, Jūlijas Troksnes zirgi ir bieži bez siena un labvēlīgiem apstākļiem.
Tiem pat nav staļļa, vai būdas.
Bieži iztrūkst arī siens.
Kad tas ir, tas tiek uzglabāts ārā, un ir ne tās labākās kvalitātes.
Esam iesaistījuši PVD grupu, kā uzraudzīšo.

T Troksne Julija 22.11.2020

Labdien gribu pateikt paldies Ingunai kundze par uz manibu žel ka jus tik bediga,un bailuga ka nevar ielikt sudzibu no sava varda ka jus slepojas aiz Muhameda bet katrai sudzibai vienas kljudas un principa tads pats tekst ! Murgs nenormālai sievietei visas sūdzības, kas nevēlas atmaksāt parādu un jebkādā veidā mēģina mani nomelnot, visi draudi ir veltīgi, atdodiet parādu! 😉 par zirgu!
Mes atverti visiem kas grib atbrauc ciemos! Gaidam pvd un ludzu paniemiet dokumentus ka jus tiesham stradajet instancija!

N n1 25.12.2020

_ _Karma_ 02.09.2023

Никому не советую держать лошадей в этой конюшне. За животными там действительно не ухаживают должным образом, лошади остаются худыми, у многих возникают проблемы с копытами из-за аномального количества грязи и дерьма, которое годами скапливается во всех загонах. Летом держать там животных – преступление, ведь часто нет даже воды. многие лошади заперты в загонах возле дома, где даже летом нет ни травы, ни тени, чтобы спрятаться от солнца. Хозяйки конюшни часто вообще нет, а когда она есть, то сидит в своей комнате вместо того, чтобы навести порядок в конюшне и создать животным более-менее нормальные условия. спросите любого, кто когда-либо держал там лошадей, и вам скажут, что условия там ужасные.