AtrisinātaTeltis.LV - Teltis, nojumes, pasākumu aprīkojums, inventārs pasākumiem - Slikta attieksme pret jauniem darbiniekiem

Gribu vērst visiem uzmanību, lai neuzķeras uz Teltis.lv “steidzamajiem” Facebookā publicētajiem darba piedāvājumiem. To saturs ir ļoti vilinošs potenciālajiem darbiniekiem, bet neatbilst īstenībai. Tas pats attiecas arī uz telefonsarunām un ziņām no uzņēmuma vadītājas Diānas.
Lai gan no sākuma šķita, ka viss būs vislabākajā kārtībā, it īpaši ņemot vērā, ka man piedāvāja pastrādāt izmēģinājuma dienu, es kļūdījos. Atnākot uz darbu, kas norisinājās galvenajā noliktavā, mani sagaidīja pirmais pārsteigums. Uz vietas nebija neviena darba kolēģa, man bija jāstrādā kopā ar uzņēmuma vadītājas nepilngadīgajiem bērniem, jo visi darbinieki tajā dienā esot bijuši inventāra montāžas darbos pasākuma vietās, kas ir saprotams. Kādēļ tādā gadījumā man nepiedāvāja citu izmēģinājuma dienu, es tiešām nezinu.
Bet pats galvenais, kas mani no turpmākas sadarbības apturēja, bija firmas vadītājas attieksme un inventāra nodrošinājums. Pirmkārt, vadītāja visu laiku noliktavā smēķēja un brauca virsū par katru sīkumu, ko izdarīju nepareizi, tikai dēļ viņas sliktā noskaņojuma. Jāņem vērā arī tas, ka nebija nodrošināts pilnvērtīgs aizsargapģērbs pret nosmērēšanos krāsošanas darbos. Vadītāja teica, ka “pašlaik nāksies iztikt ar to, kas ir, jo to vairāk nebija”.
Uz jautājumu par darba līgumu potenciālas turpmākas sadarbības rezultātā atbildēja: “A kas tev šodien nepatika? Mums nav izdevīgi slēgt ar tevi darba līgumu un maksāt par tevi nodokļus, jo tādā gadījumā mums būtu jādibina jauns uzņēmums...” Vismaz tīri un saprotami…
Pēc šīs darba dienas uzņēmuma vadītāja uz telefona zvaniem un īsziņām vairāk neatbild, pat nomet klausuli!
Nezinu kā ir ar inventāra pasūtīšanu pasākumiem, bet par strādāšanas iespējām šajā uzņēmumā jūs esat brīdināti! Attieksme pret jauniem darbiniekiem ir pārāk zema un atbaidoša, lai atdotu savu dvēseli šādam darbam tikai dēļ 4 eur stundā uz rokas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta killak 24.06.2019

Problēma atrisināta pārrunu ceļā ar uzņēmuma darbinieci.

K